२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

गुल्मी । भर्खरै सेरोफेरो नेपाल यूट्यूब च्यानलले बजारमा ल्याएको ‘कसम’ बोलको लोकदोहरी म्यूजिक भिडियोमा आमा गायिका र उनकी छोरीले अभिनय गरेकी छन् । चर्चित सर्जक शिव हमालको शब्द–संगीत रहेको उक्त म्यूजिक भिडियोमा गायक बिमल परियार र अञ्जना रायमाझीले स्वर दिएका छन् भने भने गायिका रायमाझीकी छोरी स्मृति रायमाझीले मोडलिङमा पहिलो डेब्यू गरेकी हुन् । स्मृतिका बाबु बैकुण्ठ रायमाझी पनि दर्जनौ गीतका गायक तथा सर्जक हुन् ।

केहि दिन अघि स्वर्गिय आमा प्रति समर्पित ‘दुधको भारा’ बोलको गीतबाट पुनः चर्चामा आएका बैकुञ्ठ रायमाझी आफूसहित एकै परिवारमा तीन जना कलाकार बनेका छन् । दुधको भार गीतमा मन छुने शव्द स्वरसँगै अभिनय समेत उनैले गरेर दर्शक श्रोताको मन जितिरहेका बेला फेरी उनकी धर्मपत्नी अञ्जना र छोरी स्मृति कसम बोलको म्यूजिक भिडियोमा चर्चामा आएका छन् । श्रीमती अञ्जना पनि यस अघि दर्जनौं गीतमा स्वर दिएकी गायिका हुन् । आमाको सुमधुर स्वरमा भर्खर १६ वर्षको उमेरमा पाइला टेकेकी छोरीको छम्छम् नृत्य र अभिनय आकर्षक छ ।

गुल्मीको वामी घर भएका रायमाझी परिवार यूरोपमा लामो समयदेखि बस्ने क्रममा विभिन्न स्टेज प्रोग्राममा सहभागि हुँदैजादा एकै परिवारका तीनैजना सांगितीक क्षेत्रका हस्ती बन्ने अवसर पाएका हुन् । यूरोपका स्टेज प्रोग्रामहरुमा नृत्यमा सहभागि भएपनि मोडलिङ्ग क्षेत्रमा पहिलो पाइला टेकेकी स्मृतिले लोक दोहरी भिडियोको मोडलिङ क्षेत्रमा अहिलेको चर्चित मानिने सुनिल क्षेत्रीसँग अभिनय गर्ने अवसर पाएकी स्मृतिको अभिनय स्तर स्थापित कलकार कै जस्तो देखिन्छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य तिलोत्तमामा चापागाईँ खाँण भन्दा ८ मतले अघि चुनाव चिन्ह दाङमा दुई पालिकाका र ३९ वडाको नतिजा सार्वजनिक भक्तपुरमा नेमकिपाको ‘क्लिन स्विप’ विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर मृत्यु हुनेको सनाखत एमालेले सत्ता गठबन्धनमाथि लगाएको आरोपप्रति कांग्रेसको आपत्ति, ‘नतिजाले एमाले अत्तालियो’ भारतीय प्रधानमन्त्री माेदीकाे भ्रमणले लुम्बिनी क्षेत्रका बजार बन्द देउवा र मोदीद्वारा संयुक्त रुपमा ‘बुद्धिस्ट कल्चर एण्ड हेरिटेज सेन्टर’ को शिलान्यास शुद्धोधन गाउँपालिका–४ को वडाध्यक्षमा कांग्रेसका अधिकारी विजयी विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर २ जनाको मृत्यु स्थापितभन्दा बालेन २८७५ मतले अगाडि गोरखामा एमाले उम्मेदवार १ मतअन्तरले विजयी भएपछि तनाव, सर्वदलीय बैठक बस्दै लुम्बिनी आएर भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीले भने– न्यानो स्वागतको लागि धन्यवाद