July 27, 2021, Tuesday
१२ श्रावण २०७८, मंगलवार

९ हजार २४७ जनामा संक्रमण, ५ हजार ७६७ निको, २१४ को मृत्यु

147

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा २२ हजार ८७ नमुना परीक्षणमा ९ हजार २४७ जनामा कोरोनाभाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । यस्तै, सोही अवधिमा ५ हजार ७६७ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । 

पीसीआर विधिबाट २१ हजार ६३५ र एन्टिजेन विधिबाट ४३४ जनाको परीक्षण गर्दा ९ हजार २४७ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले सोमबार जानकारी दिएको छ ।  आइतबारको तुलनामा सोमबार एक्कासी संक्रमितको संख्या बढेको छ । आइतबार ७३६८ जनामा कोरोना पुष्टि भएको थियो । 

यस्तै, २४ घण्टामा थप २१४ जनाको कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु भएको छ । यससँगै देशभर कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ५२१५ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।  मन्त्रालयका अनुसार देशभर कोरोनाको सक्रिय संक्रमितको संख्या १ लाख १३ हजार ४८० रहेको छ भने देशभर कोरोना संक्रमितको कुल संख्या ४ लाख ६४ हजार २१८ पुगेको छ । यस्तै भने निको हुने संख्या ३ लाख ४५ हजार ५२३ रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ । 

पछिल्लो अपडेट