ताजा अपडेट »

बेलहिया–सुनौली नाका २४ घन्टाका लागि बन्द

सोमबार, ०६ बैशाख २०७८, ०७ : १८
12 Shares

बुटवल । नेपाल भारतको सबैभन्दा ठूलो स्थल नाका भैरहवा(बेलहिया–सुनौली) नाका २४ घन्टाका लागि पूर्ण रुपमा बन्द भएको छ । रुपन्देहीसंग सिमा जोडिएको भारत उत्तर प्रदेश राज्यको महाराजगञ्ज जिल्लामा गाउँ पञ्चायतको निर्वाचनका लागि आज मतदान भएकोले नाका हिजो देखिनै बन्द भएको हो ।

नाका आज राती मात्र खुल्ने सुरक्षा अधिकारीहरुले बताएका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रवक्ता एवं प्रहरी नायव उपरिक्षक सत्य नारायण थापाले नाका र्ण रुपमा बन्द भएको बताए । उनले नाकाबाट आवत जावत गर्न नपाईने तर, बिरामीहरुको हकमा भने सुरक्षा अधिकारीहरुको समन्वयमा व्यवस्था मिलाईने बताए । नाका मंगलवार बिहान मात्रै खुल्ने जनाईएको छ ।

निर्वाचनका कारणले आईतबार देखिनै सुनौली बजार सुनसान थियो। औषधी पसलहरु मात्र खुलेका थिए । अति आवश्यक काम रहेकालाई सोधपुछ गरी वारीपारी गर्न दिईएको थियो । भारतमा कोरोना भाईरस संक्रमण बढदै जादा भारतिय पक्षले नाकामा कडाई गर्दै आएको छ । सिमावर्ति भारतिय गाउँ पञ्चायतमा निर्वाचन भएपछि सिमावर्ति क्षेत्रमा सुरक्षा गस्ती समेत बढाईएको जनाईएको छ ।

https://www.globalaawaj.com/archives/99829
ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।