७ चैत्र २०७९, मंगलवार

Mar 21, 2023

बुटवल । रुपन्देहीको रोहिणी गाउपालिका–१ सेमरपानीमा अबैध काठ बरामद भएको छ । बुधबार दिउँसो गस्ती गर्दै जाने क्रममा रोहिणी गाउपालिका–१ सेमरपानी स्थितमा पुग्दा रोकि राखेको लु २ त ४२११ नम्वरको ट्याक्टरमा अवैध बरामद भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीले जनाएको छ ।

अवैध रुपमा सिसौ जातको काठको गोलिया थान ८ रहेको र नापजाँच गर्दा ३९.०२ क्यु फिट रहेको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीले ट्याक्टर र काठलाई बन डिभिजन कार्यालय रूपन्देही पठाईएकोे छ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गुल्मीको चन्द्रकोट गाउँपालिकाले सोमपाल कामीलाई ५० हजार पुरस्कार दिने प्रधानमन्त्री प्रचण्डविरुद्ध नारावाजी सालकको खपेटासहित गोंगबुबाट एक पक्राउ उँखुजन्य उत्पादनलाई व्यवस्थित गर्न सहकारी गठन दलित समुदायको हकअधिकारका लागि सिङ्गो राज्य जिम्मेवार छ : प्रधानमन्त्री प्रचण्ड जातीय छुवाछूत अन्त्यका लागि सबै लाग्नुपर्छ : अध्यक्ष ओली बर्दिवास मेडिकल कलेज नबन्दै झमेलामा संकिणता र जडता नै नेपालको ओरालो यात्रा ! प्रधानमन्त्री प्रचण्डले गरे सडकको शिलान्यास गरिब र निमुखा जनताको हितमा काम गर्नुपर्छ :राष्ट्रपति पौडेल सरकारमा जान एकीकृत समाजवादीद्वारा कार्यदल गठन दोल्ती पावरको आइपीओमा आवेदन दिने अन्तिम दिन सात करोडभन्दा बढी बालबालिका पानीजन्य संक्रमणको खतरामा सिटी होटलले आइपीओ निष्कासन गर्न पायो अनुमति सोमबार रातिदेखि वर्षा जारी ‘बौद्धदर्शन र सञ्चार’ अनुसन्धानात्मक कृतिको परिचर्चा कार्यक्रम सुनको मूल्य बढ्यो, आज कतिमा हुँदैछ खरिद–बिक्री ? अमेरिकी डलरसँगै युरोको भाउ पनि बढ्यो, आज कुन मुद्रा कतिमा हुँदैछ किनबेच ? बुटवलमा यामाहाको एक्स्चेन्ज सुरु राहादानी बिभागले घोडेजात्रामा पनि सेवा दिने