२५ श्रावण २०७९, बुधबार

Aug 10, 2022

बुटवल । लुम्बिनी टाइम्स डट कमको भगिनी प्रकाशनको रुपमा बुटवलबाट लुम्बिनी टाइम्स म्यागेजिनको प्रकाशन आरम्भ भएको छ। पहिलो अंकको लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले लोकार्पण गरेका छन्। नेपाल पत्रकार महासंघ लुम्बिनी प्रदेशको दाङ देउखुरीमा आयोजित साधारणसभाको अवसरमा पोखरेलले म्यागेजिनको लोकार्पण गरेका हुन्।

पहिलो अंक स्थानीय सरकारले कोभिड महामारी नियन्त्रणमा खेलेको भूमिका केन्द्रित विषयवस्तुहरु समेटिएको लुम्बिनी टाइम्सका प्रधान सम्पादक प्रदीप आचार्यले जानकारी दिए। लुम्बिनी टाइम्सले आफ्ना हरेक अंक विशेष अंकका रुपमा प्रकाशन गर्ने सम्पादक सी.पी.खनालले जानकारी दिए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

चीनमा देखियो जनाबरबाट मानिसमा सर्ने नयाँ भाइरस लुम्बिनीमा दुई स्थानसहित सबै प्रदेशबाट स्मार्ट लाइसेन्स छपाइको तयारी आज र भोलि देशका केही स्थानमा हुन सक्छ भारी वर्षा नितिश कुमारले बिहारमा आज पुनः मुख्यमन्त्रीको सपथ लिँदै नेपालले केन्यासंग टी २० र एकदिवसीय शृंखला खेल्ने मोटरसाइकल चोरी गर्ने गिरोहका ६ जना पक्राउ मतदाता नामावलीमा दाबी बिरोधका लागि भदौ १२ देखि १९ गतेसम्मको अवधि बिदेशको कमाइले गाउँमा जग्गा किनेर बेसार खेती लामो समयदेखि प्रयोगविहिन लुम्बिनीका विद्युतीय गाडी दशैं अघिनै सञ्चालनमा आउने प्रहरी प्रशासनकै आडमा तस्करी : दिनभरि भण्डारण, रातभरि ढुवानी चौराहा–गोलपार्क सडकः निर्माणमा देखिएका अड्चन हटाउने निर्णय लुम्बिनी साँस्कृतिकमा मिलेन विवाद : भद्रगोल कार्यालय, मर्कामा सेवाग्राही बुटवलमा जग्गा नापजाँचको काम शुरु सदभावको प्रतिक मोर्हरम पर्व, धुमधामका साथ मनाईयो थप १०९० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि रुपन्देहीमा लगातार ३ पटक जितेका विष्णु पौडेललाई यसपटक कति चूनौती ? डिभिजन वन अधिकृतसहित ७ जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा, २० लाख ४८ हजार बिगो दाबी ठेकेदारले ९ करोड बुझे, सडक निर्माण अलपत्र फोहोर बोक्ने साधनको तोडफोड जघन्य अपराध : बालेन साह जिल्ला विकास समितिका तत्कालिन खरिदारविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा