१७ असार २०७९, शुक्रबार

Jul 1, 2022

बुटवल । तेस्रो सैनामैना मेयर कप नकआउट फुटबल प्रतियोगिता अन्तरगत बिहिबारको खेलमा कपिलवस्तु जिल्ला फुटवल संघलाई पराजीत गर्दै फर्साटिकर युवा क्लब सेमिफाइनल प्रवेश गरेको छ । आज भएको दोस्रो क्वाटर पाइनल खेलमा फर्साटिकरले कपिलवस्तुलाई ३–१ को गोल अन्तरले पछि पार्दै सेमिफाइनल प्रवेश गरेको हो ।

प्रतियोगितामा फर्साटिकरका रुपक लामा म्यान अफ द म्याच घोषित भएका छन् । सैनामैना नगरपालिकाको आयोजना तथा जनप्रिय स्पोर्टिङ्ग क्लब, देवापारको ब्यवस्थापनमा जारी प्रतियोगिताको फाइनल खेल आगामी फागुन ४ गते हुने आयोजकले जनाएको छ । विजेता टिमले २ लाख २२ हजार २ सय २२ रुपैया नगद राशीसहित कप मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गर्ने छ भने उप विजेताले १ लाख ११ हजार १११ रुपैयाँ प्राप्त गर्ने छ ।

प्रतियोगितामा अन्तिम ४ मा पुग्ने अन्य दुई टिमले नगद २०÷२० हजार प्राप्त गर्ने छ । यसैगरी विधागत रुपमा उत्कृष्ट हुने खेलाडी तथा प्रशिक्षकहरुलाई पनि नगद पुरस्कारले सम्मानित गरिने आयोजकले जनाएकोा छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पाँच दिनपछि अबरुद्ध हवाई सेवा सुचारु सप्तकोसी नदी कटानले दर्जनौं बस्तीका चार हजार घरपरिवार उच्च जोखिममा अखिल र नेविसंघ स्ववियू निर्वाचनबाट भागेः पञ्चा सिंह ३ वर्षमा ५२ सुत्केरीको एयर लिफ्टिङमार्फत उद्धार, आगामी वर्ष ४५ लाख विनियोजन लुम्बिनी सरकारलाई अर्को चुनौती, अस्पताल विकास समितिलाई पुनर्वहाली गर्न सर्वोच्चको आदेश घुस रकमसहित अदालका कर्मचारी अख्तियारको फन्दामा लुम्बिनी प्रदेशमा २७८ मृगौला रोगी तथा १४७३ दमका विरामीलाई उपचारमा आर्थिक सहयाेग काँग्रेसमा संस्थापन इतरको बैठक आज पनि बस्ने यस्तो छ ३ दिनसम्ममको मौसमी आंकलन बनेपामा अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते विश्वका ११० देशमा पुनः कोरोनाको सङ्क्रमण वृद्धि लुम्बिनीको दाङमा सवारी दुर्घटना : दुई जनाको मृत्यु, दुई घाइते जुम्लामा जिल्ला स्तरीय कृषि मेला : चिनोदेखि भाँगोसम्म प्रदर्शनी अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते दाङमा सिकलसेलको स्क्रिनीङ परिक्षण गाई-गोरु बाँध्ने गोठमै नवजात शिशुसहित सुत्केरीको बास ५ वर्षीया बालिका बलात्कृत, १६ वर्षीय किशोर पक्राउ धान दिवसमा रोपाइँसँगै विविध सांस्कृतिक कार्यक्रम लुम्बिनीका ६ जिल्लामा सिकलसेल एनिमियाका बिरामी, परीक्षणमै समस्या इस्माले दुना–टपरी उद्योग सञ्चालन गर्ने