२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

वैशाख १४,

Advertisement

ग्लोबल आवाज
बुटवल । प्रविधिमैत्री शिक्षक समाज नेपालको ५ नम्बर प्रादेशिक भेला बैशाख २८ गते बुटवलमा हुने भएको छ ।शिक्षणमा प्रविधिको प्रयोग गर्ने शिक्षकहरुको बैशाख १४ गते बुटवलमा सम्पन्न अन्तरक्रिया कार्यक्रम तथा भेलाले बुटवलस्थित कालिका मानवज्ञान माविमा बैशाख २८ गत प्रदेश स्तरीय भेला गर्ने निर्णय गर्दै सो भेलालाई सफल पार्नको लागि परशुराम ढकालको संयोजकत्वमा भेला ब्यवस्थापन समिति गठन गरेको छ ।


अन्तरक्रिया कार्यक्रममा प्रविधिमैत्री शिक्षक समाज नेपालका केन्द्रीय अध्यक्ष भूपति वश्याल,कोषाध्यक्ष नारायण प्रसाद न्यौपाने ,केन्द्रीय सदस्य शोभा कडरिया कोइराला लगायतले समाजको उद्धेश्य र कार्यक्रमहरुको बारेमा जानकारी दिदै शिक्षणमा प्रविधिको प्रयोग अपरिहार्य भएकोले सपूर्ण शिक्षकहरु प्रविधिको प्रयोगको लागि हातेमालो गर्न, आपसी सिपको आदान प्रदान गर्ने र शिक्षाको गुणस्तरमा वृद्धि गर्नको लागि प्रविधि मैत्री शिक्षक भेलामा सहभागी हुन् सम्पूर्ण शिक्षकलाई आव्हान गरेका थिए ।


समाजकी केन्द्रीय सदस्य अम्बिका कंडेलको अध्यक्षतामा बुटवलको त्रिभुवन युनाइटेड एकेडेमी दिपनगरमा सम्पन्न अन्तरक्रिया कार्यक्रमको सञ्चालन यसै बिद्यालयका सहायक प्रधानाध्यापक राम चन्द्र बस्यालले गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा ५ नम्बर प्रदेशका विभिन्न जिल्लाका सामुदायिक तथा निजी विद्यालयका शिक्षकहरुको उपस्थिति थियो ।प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च रामेछाप बस दुर्घटना : मृतकको संख्या १२ पुग्यो, घाइतेको हेलिकप्टरबाट उद्धार अस्ट्रेलियामा बाढीः सिड्नीका ५० हजार जनालाई घर छाड्न भनियो छुट्टाछुट्टै स्थानमा अवैध लागूऔषधसहित सात जना पक्राउ बोक्सीको आरोप लगाई महिलामाथि कुटपिट गर्ने धामी पक्राउ डुंगा डुब्दा १५ जना मछुवा बेपत्ता सुनको भाउ तोलामा १०० रुपैयाँले बढ्यो गोली देखाई छिमेकी तर्साउने एक जना पक्राउ