१४ माघ २०७९, शनिबार

Jan 28, 2023

वैशाख १४,

Advertisement

ग्लोबल आवाज
बुटवल । प्रविधिमैत्री शिक्षक समाज नेपालको ५ नम्बर प्रादेशिक भेला बैशाख २८ गते बुटवलमा हुने भएको छ ।शिक्षणमा प्रविधिको प्रयोग गर्ने शिक्षकहरुको बैशाख १४ गते बुटवलमा सम्पन्न अन्तरक्रिया कार्यक्रम तथा भेलाले बुटवलस्थित कालिका मानवज्ञान माविमा बैशाख २८ गत प्रदेश स्तरीय भेला गर्ने निर्णय गर्दै सो भेलालाई सफल पार्नको लागि परशुराम ढकालको संयोजकत्वमा भेला ब्यवस्थापन समिति गठन गरेको छ ।


अन्तरक्रिया कार्यक्रममा प्रविधिमैत्री शिक्षक समाज नेपालका केन्द्रीय अध्यक्ष भूपति वश्याल,कोषाध्यक्ष नारायण प्रसाद न्यौपाने ,केन्द्रीय सदस्य शोभा कडरिया कोइराला लगायतले समाजको उद्धेश्य र कार्यक्रमहरुको बारेमा जानकारी दिदै शिक्षणमा प्रविधिको प्रयोग अपरिहार्य भएकोले सपूर्ण शिक्षकहरु प्रविधिको प्रयोगको लागि हातेमालो गर्न, आपसी सिपको आदान प्रदान गर्ने र शिक्षाको गुणस्तरमा वृद्धि गर्नको लागि प्रविधि मैत्री शिक्षक भेलामा सहभागी हुन् सम्पूर्ण शिक्षकलाई आव्हान गरेका थिए ।


समाजकी केन्द्रीय सदस्य अम्बिका कंडेलको अध्यक्षतामा बुटवलको त्रिभुवन युनाइटेड एकेडेमी दिपनगरमा सम्पन्न अन्तरक्रिया कार्यक्रमको सञ्चालन यसै बिद्यालयका सहायक प्रधानाध्यापक राम चन्द्र बस्यालले गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा ५ नम्बर प्रदेशका विभिन्न जिल्लाका सामुदायिक तथा निजी विद्यालयका शिक्षकहरुको उपस्थिति थियो ।प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रहरी हुँ भन्दै ठगी गर्ने एक जना पक्राउ यस्तो रहनेछ आजको मौसम सर्वोच्चको फैसलाले रविको रफ्तारमा रोक एसईई परीक्षा चैत १७ गतेदेखि (तालिकासहित) रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब