२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

काठमाडौ । भारतीय सेनाले गस्ती गर्ने पूर्वी लद्दाखस्थित वास्तविक सीमा रेखा (एलएसी)को १० स्थान चिनियाँले सेनाले नियन्त्रणमा लिएको द हिन्दुले जनाएको छ ।

Advertisement

गत अप्रिलदेखि नै भारतीय सेनाले गस्ती गर्दै आएको सीमा क्षेत्रका ९, १०, ११, १२, १२A, १३, १४, १५, १६, १७ र १७A स्थान चिनियाँ सेनाले नियन्त्रणमा लिएको बताइएको छ । जुन क्षेत्रहरु प्योङप्याङ त्सो तालको नजिक रहेको छ ।

गत बिहिबार भारतीय रक्षामन्त्री राजनाथ सिंहले चीनसँगको सीमा विवाद समाधान भएको बताएका थिए । उनले राज्यसभामा बोल्दै भारतीय सेना चिनले दिएको सबै चुनौती बहन गर्न सक्षम रहेको बताएका थिए ।

यसैबीचमा द हिन्दुमा १० स्थान चिनियाँ सेनाले नियन्त्रणमा लिएको खबर आएको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कार्यकर्तालाई निर्वाचनमा होमिन नेकपा एकिकृतको आग्रह प्यूठान जीप दुर्घटना अपडेट : मृतकको संख्या तीन पुग्यो रोट्रयाक्ट क्लब अफ कोटिहवाद्वारा निःशुल्क शिविर, करिब ४ सय जनाले लिए सेवा राष्ट्रपतिबाट नागरिकता विधेयक अस्वीकृत दाजुभाई मिलेर बहिनीको प्रेमीको हत्या चर्चमा आगलागी, ४१ जनाको मृत्यु प्यूठानमा जीप दुर्घटना, नौ जना घाइते लुम्बिनी सरकारको प्रगति : तालिम गोष्ठिदेखि कर्मचारीको विवरण सार्वजनिकसम्म पाल्पामा सोमप्रसाद भर्सेस ठाकुर गैरे !, अर्को क्षेत्रमा कसको चर्चा ? बुटवल उपमहानगरको न्यायिक समितिले गर्‍यो ६ वटा विवाद निरुपण थप ४५५ जनामा कोरोना संक्रमण, २ को मृत्यु बजेट अधिवेशनमै धमाधम कानुन निर्माण १३ वर्षीया बालिकालाई याैन दुर्व्यवहार गरेकाे आरोपमा पक्राउ मेयर बालेनज्यू, तपाइँ असफल हुनु भएन : पूर्वसचिव शारदा त्रिताल आत्मनिर्भर हजुरआमाहरू संघीय सरकारविरुद्ध मधेश प्रदेशका मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरू नै धर्नामा गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो विद्यालयमा बहुउपयोगी शैक्षिक सामग्री र दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन