२० मंसिर २०७९, मंगलवार

Dec 6, 2022

पुस ३० ,
बुटवल । होज्किन्स लिम्फोमा नामक दुर्लभ क्यान्सरबाट विगत ७ वर्षदेखि पिडित सृष्टि शर्माको उपचारका लागि ठूलो रकम आवश्यक परेकाले घर परिवारले सहयोगको लागि अपिल गरेका छन् । उपचारमा धेरै रकम खर्च गरिसकेकोले उपचारका लागि आवश्यक थप रकम अभाव भइरहेको अवस्थामा सहयोगका लागि याचना गरिएको हो ।

सहयोग गर्न चाहनुहुने कुनैपनि संघसंस्था तथा व्यक्तिहरुले सृष्टिका बुवा हरिहर शर्माको एनआईसी एसिया, मणिग्राममा रहेको बैंक खाता न. ब्५०२००३९५०२५२४०१ मा रकम पठाईदिन सक्नुहुन्छ । त्यस्तै हरिहरको मोबाईल न. ९८४६१०४१४४मा सम्र्पक गरी पनि सहयोग गर्न सक्नुहुन्छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दिक्क मानेर कार्यालयमा बस्ने भन्दै मालिकले निकालिदिए, अदालतले पुनर्वहाली गरिदियो लागुऔषधसहित ५ जना पक्राउ मेलम्ची खानेपानी आयोजनालाई लिएर प्रकाशमानले प्रधानमन्त्री देउवालाई बुझाए ध्यानाकर्षण पत्र जनप्रतिनिधि आएको आठ महिनासम्म लालपुर्जा वितरण नभएपछि बर्दिवासवासी चिन्तित मोटरसाइकलको ठक्करबाट ८ वर्षीय बालिका घाइते प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक २.३१ अंकले वृद्धि भाइलाई पत्नी जुटाउन यी दिदीले १२ वर्षदेखि गर्दैछिन् पैसाको जोहो अनुमतिविनाका अस्पताल छ्यापछ्याप्ती, नियमक निकाय मूकदर्शक सुपरमादीको आईपीओ खुल्यो, पुस ५ सम्म भर्न पाइने रोनाल्डो किन्‍न साउदी क्लब तयार सिम्रिकसँग हेलिकोप्टर किनेको हेली एभरेष्टले माग्यो ६ जना पाइलट अर्घाखाँचीको एउटै गाउँमा फल्यो पाँच करोडको सुन्तला पहिरोले बस पुर्दा कम्तीमा ३३ जनाको मृत्यु नेपाली अर्थतन्त्रको उल्टो यात्रा गृहमन्त्रीको चेतावनीलाई टेरेनन् मुख्यमन्त्रीले, बुटवलबाट रातारात मन्त्रालय दाङ देशभर चिसो बढ्यो, तराईमा साझ विहान हुस्सु वायु प्रदूषणः चीनमा हरेक वर्ष ६४ हजार शिशुको गर्भमै मृत्यु महाकालीको समस्या समाधानका लागि नेपालले आज कूटनीतिक नोट पठाउँदै नयाँ सांसद पनि भाडाकै भवनमा किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ?