२३ असार २०७९, बिहीबार

Jul 7, 2022

गुल्मी । गुल्मीका मृगौला पीडित बालक उपचार नपाएर घरमै बस्न बाध्य भएका छन् । गुल्मीमा २१ महिनाका बालकको दुबै मृगौला फेल भएपछि उपचार गर्ने पैेस नभएपछि घरमै राखिएको हो । उपचारको लागि धेरै रकम लाग्ने भएपछि ती बालक यतिबेला उपचारको पर्खाइमै घरमै बस्न बाध्य भएका हुन् । गुल्मी जिल्लाको मालिका गाउँपालिका वडा नम्बर–५ का २१ महिनाका वालक जक्सन गिरीको दुबै मृगौलाले काम गर्न छोडेपछि परिवारले सहयोगको याचना गरेका छन्। ।

उपचारको लागि पाल्पा मिसन अस्पतालमा लगे पनि ठूलो रकमलाग्ने भएकोले अहिले पैसाको अभावमा घरमै राखिएको छ । आफ्नो छोरोको दुबै मृगौलाले कामगर्न छोडेपछि आमा हिमा गिरीले सबैसँग सहयोगको याचना गरेकी छन् । आर्थिक समस्याको कारणले गर्दा छोराको उपचार गर्न नसकिएको परिवारले जनाएको छ । अहिलेसम्म छोरोको उपचारमा ३ लाख खर्च भैसकेको छ ।

आफूसँग भएको सबै रकम छोरा कै उपचारमा लगाए पनि स्वास्थ्यमा कुनै सुधार नभएको बालककी आमाको भनाई छ ।उपचारको लागि छिमेकबाट पैशा ऋण गरे पनि आफूसँग कुनै उपाय नभएको भन्दैे सहयोगको लागि आग्रह गरेको आमा हिमा गिरीले बताइन् । आर्थिक अभावमा उपचार नपाएर घरमै छटपटाइरहेका यी साना बालकको उपचारमा सम्पूर्ण नेपालीहरुको सहयोग परिवारले आशा गरेका छन् ।

 

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा भोलिदेखि सुरु हुँदै प्रदेश स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड कपिलवस्तुमा करेन्ट लागेर २२ वर्षीय तेलीको मृत्यु प्रहरी समायोजन ऐन कार्यान्वयन नभए आन्दोलनमा उत्रिने ६ वटा प्रदेशको चेतावनी माओवादीको पोलिट्ब्यूरो १५६ सदस्यीय, ३१ वैकल्पिक सदस्य थप उपराष्ट्रपतिले भारतीय राजदूतसँग भने– नेपाल, भारत र चीनबीच त्रीपक्षीय सहकार्य गर्नुपर्छ एम्बुलेन्स दुर्घटना हुँदा तीन महिने शिशुको मृत्यु मिस्टर एण्ड मिस नवलपरासीको उपाधि रवि र श्रुतिलाई लुम्बिनीको दाङमै उत्पादन हुन्छ डिएपी मल माओवादी पोलिटव्युरो १२५ सदस्यीय, प्रचण्डको परिवारबाट चार जना (नामसहित) नेप्से १६ अंकले घट्यो माओवादी केन्द्रको माग- एसपीपीमा सहभागी नहुने पत्र अविलम्ब अमेरिकालाई पठाइयोस् कारागारमा क्षमताभन्दा तीन गुना बढी कैदीबन्दी, सुत्न र शौचालय जान समस्या प्रचण्डको प्रतिवेदन केन्द्रीय समितिबाट सर्वसम्मतिले पारित स्कुल बस दुर्घटना हुँदा ८ जना घाइते बुढीगंगाको मतदान केन्द्रमा तनाव, प्रहरीद्वारा हवाइ फायर तिनाउ करिडोरमा काम गर्ने एक मजदुर बुटवलको देविनगरमा मृत फेला आधारभुत विद्यालय : कोठा एक, कक्षा चार रुपन्देहीमा अवैध रूपमा ल्याउँदै गरेको सुनसहित भारतीय पक्राउ १५ वर्षीया किशोरी बलात्कृत पदाधिकारी आजै टुंगिन्छः वर्षमान पुन