१४ जेष्ठ २०८०, आईतवार

May 28, 2023

बुटवल। मंगलम यूनिर्भसल प्रा.लि अन्तर्गतको तिनाउ एक्जिम प्रा.लि बुटवलले टेक्निसियन प्रोत्साहन कार्यक्रम बापत ४ थान मोटरसाइकल वितरण गरेको छ । बुटवल कालिकानगरमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरी मंगलम यूनिर्भसल प्रा.लिका एरिया सेल्स म्यानेजर राजेश अर्यालले ४ जना टेक्निसियनलाई मोटरसाइकल वितरण गरेका हुन् ।

मंगलमका पिभिसी र सिपिभिसी पाइप तथा फिटिङ सामग्री विक्रिबापत उनीहरुलाई प्रोत्साहन स्वरुप मोटरसाइकल वितरण गरिएको उनले बताए । मोटरसाइकल प्राप्त गर्नेहरुमा अशोक थापा, टेक नारायण भटट्राई, दुर्गादत्त भण्डारी र नारायण गैह्रे रहेका छन् । यसअघि पनि कम्पनीले टेक्निसियन प्रोत्साहन कार्यक्रम अन्तर्गत तालिमहरु समेत सञ्चालन गरेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रेशम चौधरीसहित ४८२ जनाको कैद सजाय माफी आम्दा अस्पतालको स्तरवृद्धिको समझदारी गर्न बुटवलको टोली जापान प्रस्थान बुटवलमा भारतीय नम्बरको कारको ठक्करबाट प्रहरी साहयक हवल्दार अमृत बस्नेत घाइते ‘छल्दी खोलामा बाढी आएपछि स्थानीयले भने : विपतमा खै रेसुङ्गा र इस्माका जनप्रतिनिधी ?’ बुटवलका मासुपसलमा खसीबोकाको भनेर बाख्रीको मासु विक्रि, ७५ किलो मासु जफत गरी नष्ट नदी उत्खनन् गर्न नपाएपछि ट्याक्टर व्यवसायीले घेरे देवदह नगरपालिका सरकारको आर्थिक सर्वेक्षणले भन्छ- अर्थतन्त्र सुधार हुँदैछ [पूर्णपाठ] बुटवलको ढवाहामा जेठ २५ गतेदेखि ‘दोस्रो पीस पार्क मेला’ हुने भारत भ्रमणबारे पूर्वप्रधानमन्त्रीसहित नेताहरुसँग मागे प्रधानमन्त्री प्रचण्डले सुझाव सेयर बजार दोहोरो अंकको गिरावट अर्घाखाँचीको शितगंगा–५ जुकेनामा बिपि स्मृति भवन बन्ने धर्नामा बसेका अधिकारकर्मीहरु पक्राउ प्रतिनिधिसभा संसदीय सुनुवाइ समिति गठन, यही हुन् सदस्यहरू अनिता ढुंगानालाई योजना आयोगको सदस्यमा नियुक्त गर्ने सरकारको निर्णय ७० वर्षीया वृद्धा र १७ वर्षीया किशोरी बलात्कृत भाडादर छुट गरी सहयोग गर्न होटल ब्यवसायीहरुको घरधनीलाई आग्रह तमोर जलाशययुक्त आयोजनाबाट पावर चाइनालाई बिदाइ गर्ने प्रक्रिया अघि बढाइयो अनुष्का भन्छिन्–वर्षमा एउटामात्र फिल्म बुटवलका रुकबहादुर आफ्नै सुत्ने कोठामा मृत फेला प्रि ओपन सेसनमा नेप्से सूचक बढ्यो