१४ जेष्ठ २०८०, आईतवार

May 28, 2023

दाङ । दाङमा सवारीको नक्कली ब्लुबुक बनाउने ५ जना पक्राउ परेका छन् । नक्कली ब्लुबुक बनाएको आरोपमा प्रहरीले यातायात ब्यबस्था कार्यालयका सहयोगि तुलसीपुर उपमहनगरपालिका वडा नम्बर ४ का ४८ बर्षिय कृष्णप्रसाद खनाल सहित तुलसीपुर-६ का २१ वर्षिय अब्दुल हफिस सिद्धिकी, वडा नम्बर ५ का चक्रबहादुर ओली, वडा नम्बर ६ का ३७ बर्षिय जिवन पाख्रेल र ३२ बर्षिय बिष्णु घिमिरेलाई पक्राउ गरेको हो ।

पक्राउ परेका उनिहरुको साथबाट प्रहरीले लु ४६ प ३५४१ नम्बरको सवारी दर्ता किताब, प्रदेश ५ को भौतिक पूर्वाधार व्यबस्था कार्यालय दाङ लेखेको छाप १ थान, शाखा अधिकृतको छाप १ थान, बिभिन्न ब्यक्तिहरुको नागरिकताको प्रमाणपत्र, सवारी चालक अनुमतीपत्र, पुराना ब्लुबुक, निरोगिताको दस्तखत र छाप हानेको कागजहरु बरामद गरेको छ । पक्राउ परेका ५ जनालाई सरकारी छाप दस्तखत किर्ते मुद्दा दर्ता गरि थप अनुसधान भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बुटवलमा भारतीय नम्बरको कारको ठक्करबाट प्रहरी साहयक हवल्दार अमृत बस्नेत घाइते ‘छल्दी खोलामा बाढी आएपछि स्थानीयले भने : विपतमा खै रेसुङ्गा र इस्माका जनप्रतिनिधी ?’ बुटवलका मासुपसलमा खसीबोकाको भनेर बाख्रीको मासु विक्रि, ७५ किलो मासु जफत गरी नष्ट नदी उत्खनन् गर्न नपाएपछि ट्याक्टर व्यवसायीले घेरे देवदह नगरपालिका सरकारको आर्थिक सर्वेक्षणले भन्छ- अर्थतन्त्र सुधार हुँदैछ [पूर्णपाठ] बुटवलको ढवाहामा जेठ २५ गतेदेखि ‘दोस्रो पीस पार्क मेला’ हुने भारत भ्रमणबारे पूर्वप्रधानमन्त्रीसहित नेताहरुसँग मागे प्रधानमन्त्री प्रचण्डले सुझाव सेयर बजार दोहोरो अंकको गिरावट अर्घाखाँचीको शितगंगा–५ जुकेनामा बिपि स्मृति भवन बन्ने धर्नामा बसेका अधिकारकर्मीहरु पक्राउ प्रतिनिधिसभा संसदीय सुनुवाइ समिति गठन, यही हुन् सदस्यहरू अनिता ढुंगानालाई योजना आयोगको सदस्यमा नियुक्त गर्ने सरकारको निर्णय ७० वर्षीया वृद्धा र १७ वर्षीया किशोरी बलात्कृत भाडादर छुट गरी सहयोग गर्न होटल ब्यवसायीहरुको घरधनीलाई आग्रह तमोर जलाशययुक्त आयोजनाबाट पावर चाइनालाई बिदाइ गर्ने प्रक्रिया अघि बढाइयो अनुष्का भन्छिन्–वर्षमा एउटामात्र फिल्म बुटवलका रुकबहादुर आफ्नै सुत्ने कोठामा मृत फेला प्रि ओपन सेसनमा नेप्से सूचक बढ्यो घट्यो सुनको मूल्य, चाँदीकाे बढयाे ‘एनाटोमी अफ ए फल’लाई पाल्मे डी ओर अवार्ड