ताजा अपडेट »

करातेको विकासका लागि घुुम्ती प्रशिक्षण

शनिबार, ०३ साउन २०७७, १५ : ०६
4 Shares


बुटवल । नेपाल सितेरीयो करातेको विकासमा ब्रेक लाग्दै गर्दा शनिवार पुुनर्ताजगीको अभियान थालीएको छ । आजदेखी रुपन्देहीको रोहीणी ३ धक्दैमा आयोजना गरीएको घुुम्ती प्रशिक्षणमा सहभागीलाई प्रशिक्षण गराउदै रुपन्देही जिल्ला खेलकुुद विकाश समितिका सितेरीयो करातेका प्रशिक्षक माधब घिमीरेले खेलाडी उत्पादन गर्ने र पुुराना खेलाडीलाई पुुनर्ताजगी गराउने अभीयान थालेको बताए । 

कराते खेलका माध्यमबाट कोरोना लाग्नबाट बचाउन रोग प्रतीरोधात्मक क्षमता अभिवृद्धि गर्न पनि खेल आवश्यक भएको बताए । युुनिक होम इङलीस बोर्र्डिङ स्कुुलमा आयोजना गरेर आफ्ना  विद्यार्थीलाई खेलमा प्रोत्साहन गरेको प्रती संचालक मात्रीका यादबले कराते टिमलाई धन्यवाद दिए । त्यस्तै पुुराना खेलाडीहरु कमल श्रेष्ठ,कुुलचन्द्र पौडेल, रामबृक्ष यादब र पत्रकार एबम सितेरीयो करातेका पुुराना खेलाडी मिलन गाहाले बोल्दै नयाँ खेलाडीलाई प्रोत्साहन गर्न निजी क्षेत्र र राज्यले लगानी गर्नुु पर्ने बताए । 

घुुम्ती प्रशिक्षणमा पुुराना तथा नया खेलाडी गरी ८० जना खेलाडीको सहभागीता रहेको थियो । उक्त प्रशिक्षण आगामी शनिबार रुपन्देहीकै अर्को डोजोमा गरीने प्रशिक्षक घिमिरेले बताए ।

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।