ताजा अपडेट »

तीजमा शितलको गुनासो : खै त मलाई शितलु ?

शुक्रबार, ०२ साउन २०७७, २२ : १३
2 Shares

बुटवल । हिन्दु नेपाली नारीहरुको महानपर्व हरितालिका तीज आउन अझै केही समय बाँकी छ । तर, नेपाली कलाकारहरुले भने धमाधम तीजका गीतहरु बजारमा ल्याउन सुरु गरेका छन् भने केही तीज गीतहरु बजारमा आईसकेका छन् । कोरोनाको त्रास र बन्दाबन्दीको अवस्थामा नेपाली कलाकारहरु तीज गीत बजारमा ल्याउन लागिपरेका छन् ।

यसैक्रममा शितल शर्मा र प्रकाश पराजुलीको स्वरमा रहेको “शितलु” बोलको तीज गीत बजारमा आएको छ । नबराज पन्तको शब्द रहेको यस गीतमा प्रकाश पराजुलीकै संगीत रहेको छ । मौशम हिमालीको निर्देशन रहेको यसगीतमा गरिमा शर्मा, निरु खड्का, शितल शर्मा, प्रकिश पराजुली, रबिन लामिछाने लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ ।

https://youtu.be/U7rNFTjh8Rw
ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।