१६ चैत्र २०७९, बिहीबार

Mar 30, 2023

बुटवल । कोरोना भाइरसका कारण समाजमा बढ्दो त्रासलाई न्युनिकरण गर्ने गरी सञ्चारमाध्यमले गंभीरतापूर्वक ध्यान दिई समाचार उत्पादन गरी प्रकाशन र प्रसारण गर्न सबै सञ्चारमाध्यममा प्रदेश ५ सरकारले आग्रह गरेको छ ।

विहिवार मुख्यमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद कार्यालयमा मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले नोबेल कोरोना भाइरस नियन्त्रणको लागि पूर्व तयारी सम्बन्धमा गरेका निर्णयको अन्तरबस्तु र मर्मलाई नबुझी केही सञ्चारमाध्यममा प्रकाशन र प्रसारण भएका समाचारले भ्रम श्रृजना गरेको प्रदेश सरकारको भनाई रहेको छ । मुख्यमन्त्रीले भारतीय गाडी नेपाल आउन रोक्न निर्देशन दिएको भनी प्रकाशन र प्रसारण भएको समाचार गलत रहेको प्रदेश सरकारले बताएको छ ।

बैठकमा मालबहाक सवारीसाधन बाहेक अन्य सार्वजनिक तथा नीजि सवारीसाधनहरु सीमाबाट आवतजावत गर्ने कार्यलाई जिल्ला प्रशासन कार्यालयले नियन्त्रण गर्ने निर्णय भएको प्रदेश सरकारको भनाई रहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देहीमा शुक्रबारदेखि ३ दिने बायोपिक चलचित्र कार्यशाला तिनाउमा एमालेको मिसन ग्रासरुट संघर्ष तथा सफलताका कथा लेखन सम्बन्धि अनुशिक्षण कांग्रेसले टुङ्गायो मन्त्रीको नाम (मन्त्रालय र नामावलीसहित) विकास साझेदारहरुसँग बुटवलको विकासबारे छलफल काँग्रेस त्यागेका स्वर्णिम वाग्लेले लिए रास्वपाको सदस्यता, तनहुँ १ को टिकट उनैलाई लुम्बिनी प्रदेश सांसदका स्वकीय सचिवः श्रीमान्, श्रीमती, छोरा, छोरी, भाइ, भतिज ! कांग्रेस छाडेको घोषणा गर्दै स्वर्णिमले भने- कांग्रेस दाइ-भाउजुको अक्षम गिरोहमा परिणत हुने क्रममा छ भैरहवामा तीनदिने फोटो पत्रकारिता तालिम सुरु उपनिर्वाचन : बारा, चितवन र तनहुँका लागि मुख्य निर्वाचन अधिकृत नियुक्त भारत भ्रमणमा नेपाली भूमिमाथि दाबेदारी प्रस्तुत गर्न प्रधानमन्त्रीलाई ओलीको सुझाव सोनालिकाको सिरिज–२ अन्तर्गतका कम्बाईन्ड हार्भेष्टरको विक्री सुरु कोटहीमाईको एघारौं गाउँसभा, चार कार्यविधि अनुमोदन सेयर बजार १०.८७ अंकले ओरालो ६ वर्षपछि फेरि संसार देख्ने भइन् चुम्फा नेपाली लागुऔषधहित ७ जना पक्राउ ज्ञानेन्द्र मल्लसहित पाँच क्रिकेटर सम्मानित (फाेटाे फिचर) कांग्रेसले चितवन–२ मा जीतनारायण श्रेष्ठलाई उम्मेदवार बनाउने मिटरब्याजी पीडितको माग सम्बोधन गर्न सरकारसँग कांग्रेसको माग कांग्रेसका मन्त्री छान्ने जिम्मा सभापति देउवालाई