१५ मंसिर २०८०, शुक्रबार

Dec 1, 2023

बुटवल । मध्य पाहाडि र हिमालि क्षेत्रमा बस्ने ब्याक्तिहरुले गर्ने ब्यसाय र उहाँहरुको जिवन शैलिमा आधारित गित बाडुल्कि ला होला गित सार्बजनिक भएको छ,चर्चित गायक सर्जक श्रिधर अधिकारी र चर्चित गायक शान्ति श्रि परियारको स्वरमा गित बजारमा आएको छ ।

गितको शब्द संगित श्रिधरले नै गरेको छन्,गितलाई पुरानो शैलिमा कथा बिषय बस्तु सहित बजारमा ल्याईएको छ ।गितमा गिता ढुगाना र सगुन खत्रिको उत्कृष्ट अभिन्य देख्न पाईन्छ,गितको छायँकन करन चैसरले गरेको छन् ।

यस्तै सम्पादन सुजना कोईरलाको रहेको छ भने ,गितमा सह निर्देशन अमर रावल र निर्देशन जेरि भण्डारिले गरेका छन्,गित श्रिधर अधिकारी युटुव मार्फत बजारमा आएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

इराकमा सांसदका आफन्त सवार गाडीमा बम आक्रमण, १० को मृत्यु पूर्व गृहमन्त्री खाँण थुनामुक्त हुने नहुने बारे आज फैसला हुँदै केपी ओली टी-२० को फाइनल आज मधेस प्रदेश र आर्मी भिड्दै नेपालमा लगानी गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह आज ३६औँ विश्व एड्स दिवस युवाहरु मिलेर बुटवलमा खोले ३ करोड लगानीमा ग्याष्ट्रो सेन्टर आजबाट बागमती प्रदेश महिला क्रिकेटको तयारी सुरू लुम्बिनीमा छाडा चौपायाको व्यवस्थापन गर्न कोष र नगरपालिकाविच सहकार्य बौद्व शिक्षाबाट विश्वमा शान्ति फैलाउन सकिन्छ : प्रदेश प्रमुख शेरचन हरियाली प्रबर्द्धनमा नमस्ते एकेडेमी भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलाइ गरिँदैन : गृहमन्त्री आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु प्रकरण : ३ दिनदेखि शव अस्पतालको गेटमा बाग्लुङका कांग्रेसका क्षेत्रीय सभापति पक्राउ, आरोप- मापसे गरी प्रहरीमाथी कुटपिट एमालेमा फर्किए नेकपा एसका बैतडी इन्चार्ज र अध्यक्ष, बैतडीमा एस रित्तिएको एमाले दावी नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा जवाफी बहस जारी, खाँणलाइ थुनामुक्त गर्न माग रविको राजनीतिक प्रतिवेदन – प्रदेश भ्रष्टाचारको केन्द्र र कार्यकर्ता भर्तीकेन्द्र बन्याे, विकल्प सोच्नुपर्छ आगो ताप्ने क्रममा जलेर मृत्यु विपिनका बाआमा भन्छन्– समाचार हेर्दै रात बित्छ सुनको मूल्य स्थिर बढ्दै छ सामुदायिक विद्यालयप्रति आकर्षण