१४ मंसिर २०८०, बिहीबार

Nov 30, 2023

गुल्मी । बुधबार साँझ गुल्मीको छत्रकोट गाउँपालिकामा एक परिवारको गोठ जल्दा भैंसी र पाँडा चौपाय जलेर घाइते भएका छन् । साँझ साढे ८ बजेतिर त्यसपालिका – काउलेका पशुपति पन्तको टिन छाएको दुई तले गोठ नजिकै कुडो पकाउने क्रममा आगो सल्केर गोठ जलेको प्रहरीले जनाएको छ ।

जिल्ला प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी डिल्लिनारायण पाण्डेका अनुसार भैंसी र पाँडा जलेर घम्भिर घाइते भएका छन्। घटनास्थलमा शृङ्गा प्रहरी चौकिबाट प्रहरी पुगेर स्थानीयबासी सहित ९:४० बजेतिर आगो नियन्त्रणमा लिईएको थियो ।अन्दाजी १५ हजार बराबरको क्षती भएको प्रहरीको अनुमान छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलाइ गरिँदैन : गृहमन्त्री आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु प्रकरण : ३ दिनदेखि शव अस्पतालको गेटमा बाग्लुङका कांग्रेसका क्षेत्रीय सभापति पक्राउ, आरोप- मापसे गरी प्रहरीमाथी कुटपिट एमालेमा फर्किए नेकपा एसका बैतडी इन्चार्ज र अध्यक्ष, बैतडीमा एस रित्तिएको एमाले दावी नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा जवाफी बहस जारी, खाँणलाइ थुनामुक्त गर्न माग रविको राजनीतिक प्रतिवेदन – प्रदेश भ्रष्टाचारको केन्द्र र कार्यकर्ता भर्तीकेन्द्र बन्याे, विकल्प सोच्नुपर्छ आगो ताप्ने क्रममा जलेर मृत्यु विपिनका बाआमा भन्छन्– समाचार हेर्दै रात बित्छ सुनको मूल्य स्थिर बढ्दै छ सामुदायिक विद्यालयप्रति आकर्षण इजरायल र हमासबीचको युद्धविराम थप १ दिन लम्ब्याइयो कोप–२८ मा भाग लिन प्रधानमन्त्री प्रचण्ड दुबईमा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पद यात्रा सुरू (फाेटाेफिचर) चिनियाँ बालबालिकामा निमोनियाको प्रकोप ‘आउटब्रेक’, भारतमा महामारी रोक्न तयारी सुरू इजरायली जेलमा यौन दुर्व्यवहार हुने गरेको मुक्त कैदीहरुको दाबी प्रथम केपीओली कप टि २० : रोहित र सन्दीपको टिम भिड्दै दक्षिण एसियामै पहिलोपटक लमजुङमा समलिंगी विवाह दर्ता कोपको सम्मेलनमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री दुबई प्रस्थान नेकपा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पदयात्रा आजबाट सुरु हुँँदै सुपर लिगः धनगढी र बुटबल लुम्बिनी भिड्दै