१५ मंसिर २०८०, शुक्रबार

Dec 1, 2023

तिनाउ । नेपाल उत्पीडित जातीय मुक्ति समाज तिनाउको विस्तारित बैठक दोभानमा शुक्रबार सम्पन्न भएको छ । बैठकमा समाजका केन्द्रीय सदस्य एवम् प्रदेश सहईन्चार्ज ठाकुरप्रसाद ल्वागुनले दलित जातिको हक अधिकार,न्याय र समताका लागि मुक्ति समाज निरन्तर रुपमा गतिशील रहेको बताए ।
उनले अझ पनि समुदायमा दलित जातिलाई हेर्ने दृष्टिकोण, गैरदलित र दलित जातिबीचको सामाजिक सम्बन्धमा विभेद रहँदै आएको बताउँदै नेकपा एमालेको जनवर्गीय संगठनका रुपमा स्थापित मुक्ति समाजका मागहरुलाई पार्टीले समेत उचित सम्बोधन गर्नुपर्नेमा जोड दिए ।

कार्यक्रमका अतिथि नेकपा एमाले लुम्बिनी प्रदेश कमिटी एवम् स्कुल विभाग सदस्य दलबहादुर गुरुङले मुक्ति समाजको अभियानलाई तिनाउमा प्रभावकारी बनाउन पार्टीको साथ र समर्थन रहने बताए । साथै समाजले दलित जातिको उत्थान र उन्नयनका लागि प्रशिक्षित र सचेतनामुखी अभियान सञ्चालनमा गर्न जोड दिए ।

कार्यक्रममा नेकपा एमाले तिनाउ गाउँ कमिटीका अध्यक्ष रोमबहादुर लम्तरी मुक्ति समाजकी केन्द्रीय सदस्य भुमा विक,प्रेम विक,केशव सुनार ,यमबहादुर कामी लगायतले तिनाउका ६ वटै वडामा मुक्ति समाजलाई बिस्तारै गर्दै संगठित गर्ने बताए । जातीय एकता र समृद्धिका लागि मुक्ति समाजको क्रियाशीलता बढाउनु पर्नेमा जोड दिए । दसै र तिहारका बीचमा घरदैलो अभियान सञ्चालन गर्ने गरि अघि बढ्ने बैठकपछि समाजका तिनाउ अध्यक्ष रामबहादुर दर्जीले जानकारी गराए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

विश्वकप लिग-२ : नेपालले नेदरल्याण्ड्स र नामिबियासँग खेल्ने राष्ट्रियसभा निर्वाचनको कार्यतालिका सार्वजनिक युद्दबिराम लगत्तै गाजामा इजरायली हमला, अहिलेसम्म २१ काे मृत्यु जनमत पार्टीको वडा अधिवेशन आजबाट सुरू, प्रदेश अधिवेसन बैशाखमा शिवम् होल्डिङ्सले आईपिओ निष्कासन गर्ने जाजरकोट भूकम्प : अस्थायी आवासको पहिलो किस्ता वितरण प्रारम्भ हमास र इजरायलबीच युद्ध सुरु, युद्धविराम सम्झौता समाप्त जनप्रतिनिधिहरुको विवादका कारण गाउँसभा भएन मङ्सिरमा बिहेका ६ वटा लगन बाँकी आयल निगममा ३१ पदका लागि नयाँ कर्मचारीको माग सेलरोटी पकाउँदा इराकमा सांसदका आफन्त सवार गाडीमा बम आक्रमण, १० को मृत्यु पूर्व गृहमन्त्री खाँण थुनामुक्त हुने नहुने बारे आज फैसला हुँदै केपी ओली टी-२० को फाइनल आज मधेस प्रदेश र आर्मी भिड्दै नेपालमा लगानी गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह आज ३६औँ विश्व एड्स दिवस युवाहरु मिलेर बुटवलमा खोले ३ करोड लगानीमा ग्याष्ट्रो सेन्टर आजबाट बागमती प्रदेश महिला क्रिकेटको तयारी सुरू लुम्बिनीमा छाडा चौपायाको व्यवस्थापन गर्न कोष र नगरपालिकाविच सहकार्य बौद्व शिक्षाबाट विश्वमा शान्ति फैलाउन सकिन्छ : प्रदेश प्रमुख शेरचन