१२ मंसिर २०८०, मंगलवार

Nov 28, 2023

तिलोत्तमा । नेकपा एमाले तिलोत्तमा नगर कमिटीले तिलोत्तमाका विभिन्न स्थानमा भैरहेको डुबानको समस्या समाधान गर्न नगरपालिकाको ध्यानाकर्षण गराएको छ । ढल निकास तथा नाली सरसफाईमा बेवास्ता गर्दा नगरपालिकाको व्यापारिक केन्द्र मणिग्राम, नयाँमिल, शंकरनगर, कोटिहवा लगायतका स्थानमा डुबानको समस्या देखिएको जनाउँदै एमालेले यसबाट आमनागरिकले कष्ट भोग्नु परेको जनाएको छ ।

पार्टीका नगर सचिवमिनप्रसाद पोखरेलले बुधबार विज्ञप्ति जारी गर्दै नगरपालिकालाई जनताप्रति उत्तरदायी बन्न आग्रह गरेका छन् । डुबानका कारण स्कूले विद्यार्थी, पैदलयात्री, साना सवारीसाधन तथा स्थानीय व्यापारीहरु सडकमा जोखिम मोलेर हिँड्नु परेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अस्टिनवासी समुदायसँग नेजाद्वारा अन्तरक्रिया प्रदीप खड्का ‘ऐरी’ बाट बलिउडमा प्रवेश गर्दै बिल नभएको सुन जस्तो देखिने धातुसहित एकजना पक्राउ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र केपी ओलीबीच भेटवार्ता गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्ण सुचारु गर्न आवश्यक पहल गरी दिन उद्योगीको देउवासँग आग्रह बसाइँसराइको समस्या विकराल : मन्त्री बस्नेत भूकम्प प्रभावितलाई राहतका लागि टानले गर्‍यो ५० लाख बढी सहयोग शान्तिपुरमा मनिषा मृत्यु प्रकरण : घाँटी थिची अचेत बनाएर बलात्कारपछि हत्या विष्णुका बयान इन्धन अभावका कारण उत्तरी गाजा अस्पतालमा ’जोखिममा जीवन’ सुनको मूल्यको फेरि नयाँ रेकर्ड कतारको मध्यस्तमा गाजामा थप दुइ दिन युद्बबिराम, यस बिचमा यस्तो गरिदैँछ ११ किलोमिटर लामो नहर सफा गर्न खटिए एक हजार जना एमाले अध्यक्ष ओली आज धनगढी जाँदै पाकिस्तानी पुर्व प्रधानमन्त्री खानका सल्लाहकारमाथि बेलायतमा एसिड प्रहार एमाले निकट प्रेस चौतारीको सम्मेलन आजबाट सुरु हुँदै आज पनि बस्दै रास्वपाको केन्द्रिय समिति र दलको बैठक भूकम्पको असर : त्रिपालमुनि एक हजार ७६ सुत्केरी ! अरनिको बहुउद्देश्यीय सहकारीको २३ औं साधारण सभा सम्पन्न लुम्बिनीका अस्पताल बिकास समितिहरुमा नियुक्ती बदरको मागसहित सर्बोच्चमा रिट दायर