१५ मंसिर २०८०, शुक्रबार

Dec 1, 2023

कपिलवस्तु । एनएमबि बैंक गोरुसिङ्गे शाखाले कपिलवस्तुको बुद्धभुमि नगरपालिकाका पाच विद्यालयलाइ वाटर डिस्पेन्सर प्रदान गरेको छ ।

बैंकको तर्फ देखि गोरुसिङ्गे शाखा प्रबन्धक केशर सिंह टण्डनले कपिलवस्तुको बुद्धभुमि नगरपालिकामा रहेको सिद्धार्थ स्मारक मावि भेलाइका प्राचार्य डिलाराम पौडेल, गङ्गाज्योति मावि पत्थरकोटका प्राचार्य दलबहादुर जिसि, गौतम बुद्ध मावि गोरुसिङ्गेका प्राचार्य शिशिर अर्याल एवं अध्यक्ष अरुण प्रताप राणा , श्रीमावी निमडाडाका प्राचार्य जगन्नाथ चौधरी र नेपाल राष्ट्रिय मावि मोर्मीका प्राचार्य निमानन्द पोख्रेललाइ उक्त विद्यालय मा गएर एक एक थान वाटर डिस्पेन्सर हस्तान्तरण गरे ।

शाखा प्रबन्धक केशर सिंह टण्डनले एनएमबि बैंकले सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तरगर्त विद्यालयका शिक्षक, विद्यार्थी तथा आगन्तुकको लागि शुद्ध पिउने पानी ब्यवस्थापनको पाँच वटा विद्यालयमा एक एक थान वाटर डिस्पेन्सर सहयोग हस्तान्तरण गरिएको जानकारी दिए । विद्यालयका प्राचार्यहरुले नेपालको सर्वोत्कृष्ट बैंकको उत्कृष्ट कार्यअनुरुप आफुहरुको सस्थालाइ छ्नौट गरि वाटर डिस्पेन्सर सहयोग गरेकोमा धन्यवाद व्यक्त गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

युद्दबिराम लगत्तै गाजामा इजरायली हमला, अहिलेसम्म २१ काे मृत्यु जनमत पार्टीको वडा अधिवेशन आजबाट सुरू, प्रदेश अधिवेसन बैशाखमा शिवम् होल्डिङ्सले आईपिओ निष्कासन गर्ने जाजरकोट भूकम्प : अस्थायी आवासको पहिलो किस्ता वितरण प्रारम्भ हमास र इजरायलबीच युद्ध सुरु, युद्धविराम सम्झौता समाप्त जनप्रतिनिधिहरुको विवादका कारण गाउँसभा भएन मङ्सिरमा बिहेका ६ वटा लगन बाँकी आयल निगममा ३१ पदका लागि नयाँ कर्मचारीको माग सेलरोटी पकाउँदा इराकमा सांसदका आफन्त सवार गाडीमा बम आक्रमण, १० को मृत्यु पूर्व गृहमन्त्री खाँण थुनामुक्त हुने नहुने बारे आज फैसला हुँदै केपी ओली टी-२० को फाइनल आज मधेस प्रदेश र आर्मी भिड्दै नेपालमा लगानी गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह आज ३६औँ विश्व एड्स दिवस युवाहरु मिलेर बुटवलमा खोले ३ करोड लगानीमा ग्याष्ट्रो सेन्टर आजबाट बागमती प्रदेश महिला क्रिकेटको तयारी सुरू लुम्बिनीमा छाडा चौपायाको व्यवस्थापन गर्न कोष र नगरपालिकाविच सहकार्य बौद्व शिक्षाबाट विश्वमा शान्ति फैलाउन सकिन्छ : प्रदेश प्रमुख शेरचन हरियाली प्रबर्द्धनमा नमस्ते एकेडेमी भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलाइ गरिँदैन : गृहमन्त्री