१२ मंसिर २०८०, मंगलवार

Nov 28, 2023

बुटवल । कानुङ बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड, बुटवल(४, रुपन्देहीले आफ्ना शेयर सदस्यहरुमध्ये एक सय १० जनाबाट रगत संकलन गरि शनिवार रक्त सञ्चार केन्द्र,बुटवलमा सहयोग गरेको छ ।

विगत वर्षमा झैं यस वर्ष पनि आफ्ना शेयर सदस्यहरुबाट रगत संकलन गरी शेयर सदस्यलाई नै आवश्यकताका आधारमा सहयोग गर्ने उद्देश्यका साथ रगत संकलन गरिएको संस्थाका अध्यक्ष टोपबहादुर थापाले बताए । सामाजिक उत्तरदायित्व निर्वाह गर्ने मनसायले रगत संकलन गर्नका लागि वार्षिक कार्ययोजना अनुरुप आफ्नो संस्था अघि बढेको सचिव बेनप्रसाद थापाले जानकारी गराए ।

गत वर्ष जिल्लामै बढी रगत संकलन गरि सामाजिक सेवामा क्रियाशील भएको संस्थाका रुपमा रक्त सञ्चार केन्द्र,रुपन्देहीले कानुङ सहकारीलाई सम्मान गरेको संस्थाकी कार्यालय प्रमुख कुसुम थापाले बताईन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रदीप खड्का ‘ऐरी’ बाट बलिउडमा प्रवेश गर्दै बिल नभएको सुन जस्तो देखिने धातुसहित एकजना पक्राउ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र केपी ओलीबीच भेटवार्ता गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्ण सुचारु गर्न आवश्यक पहल गरी दिन उद्योगीको देउवासँग आग्रह बसाइँसराइको समस्या विकराल : मन्त्री बस्नेत भूकम्प प्रभावितलाई राहतका लागि टानले गर्‍यो ५० लाख बढी सहयोग शान्तिपुरमा मनिषा मृत्यु प्रकरण : घाँटी थिची अचेत बनाएर बलात्कारपछि हत्या विष्णुका बयान इन्धन अभावका कारण उत्तरी गाजा अस्पतालमा ’जोखिममा जीवन’ सुनको मूल्यको फेरि नयाँ रेकर्ड कतारको मध्यस्तमा गाजामा थप दुइ दिन युद्बबिराम, यस बिचमा यस्तो गरिदैँछ ११ किलोमिटर लामो नहर सफा गर्न खटिए एक हजार जना एमाले अध्यक्ष ओली आज धनगढी जाँदै पाकिस्तानी पुर्व प्रधानमन्त्री खानका सल्लाहकारमाथि बेलायतमा एसिड प्रहार एमाले निकट प्रेस चौतारीको सम्मेलन आजबाट सुरु हुँदै आज पनि बस्दै रास्वपाको केन्द्रिय समिति र दलको बैठक भूकम्पको असर : त्रिपालमुनि एक हजार ७६ सुत्केरी ! अरनिको बहुउद्देश्यीय सहकारीको २३ औं साधारण सभा सम्पन्न लुम्बिनीका अस्पताल बिकास समितिहरुमा नियुक्ती बदरको मागसहित सर्बोच्चमा रिट दायर बझाङबाट ९१ किलो गाँजासहित तीन जना पक्राउ