१८ मंसिर २०८०, सोमबार

Dec 4, 2023

बुटवल । बुटवल टेबुल टेनिस क्लबको आयोजना भएको प्रथम कृष्ण जन्माष्टमी कप जिल्ला स्तरिय विद्यालय तथा खुल्ला टेबुल टेनिस प्रतियोगिता २०८० मा गार्गी एकेडेमी प्रथम भएको छ । ४ स्वर्ण, ३ रजत र ३ कास्य पदकसहित गार्गी एकेडेमी प्रथम भएको कार्यक्रम संयोजक नबिन शाक्यले जानकारी दिए ।

Advertisement

यस्तै २ स्वर्ण र २ रजत सहित लुम्बिनी बोर्डिङ स्कुल द्वितीय, २ स्वर्ण र १ रजत सहित दीप बोर्डिङ हाई स्कुल तृतीय भएको कार्यक्रम संयोजक शाक्यले बताए । कन्सल्टेन्सि डिएएचको प्रायोजनमा भएको प्रतियोगितामा १७ वटा विद्यालयबाट ३१० जना खेलाडीहरुले ११ वटा इभेन्टमा प्रतिस्पर्धा गरेका थिए ।

गरेको थियो । कार्यक्रम बुटवल टेबुल टेनिस क्लबका अध्यक्ष धिरेन तुलाधरको अध्यक्षता, रुपन्देही जिल्ला टेबुल टेनिस संघका वरिष्ठ सल्लाहकार अर्जुन मान सैंजुको प्रमुख आथित्यता र पुर्व डिएसपि मेघराज कंडेल, हेमनाथ अधिकारिको विशिष्ठ आथित्यतामा सम्पन्न भएको थियो ।

रुपन्देही जिल्ला खेलकुद बिकास समिति कार्यलय प्रमुख तथा टेबुल टेनिस प्रशिक्षक राजेन्द्र श्रेष्ठ , रुपन्देहि जिल्ला टेबुल टेनिस संघका वरिष्ठ उपाध्यक्ष नर बहादुर क्षेत्रि , एपेक्स स्कुलका प्राचार्य दिपक गौतम , गार्गि एकेडेमि प्राचार्य भुवन अधिकारि , बुटवल टेबुल टेनिस एकेडेमि संचालक झरना श्रेष्ठ लगायतका अथितिहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

व्यवस्था उल्टाएर दलित समुदायको अधिकार कुण्ठिन गर्न खोजिँदै छ : माओवादी नेता बराल पाल्पाको तिनाउ मावीको हीरक महाेत्सवका अवसरमा विभिन्न प्रतियाेगिता भैरहवाको अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा उडानलाई नियमित गराउन काठमाडौंमा दबाब नेप्से घट्ने क्रम जारी बुटवलका ४१ विद्यार्थीहरुलाई ईन्द्रज्योती विश्वकर्मा कल्याणले दियो छात्रवृत्ति हुम्ला, मुस्ताङ र कालीकोटमा हिमपात : जनजीवन कष्टकर तेलंगानामा दुर्घटनाग्रस्त भारतीय वायुसेनाको ट्रेनर विमानका चालक दलका दुवै सदस्यको मृत्यु कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेशको निर्णयः निर्वाचन पूर्व कुनै पनि गठबन्धन नगर्ने कोप–२८ : चर्चा हिमालका मुद्दाको, नेतृत्व नेपालको दुबई–नेपाल हुँदै दिल्ली पुगेर बेचिएकी उज्बेक युवती अफरोजाको दर्दनाक कथा गठबन्धन : सबैभन्दा ठूलो दल जटायु रेष्टुराँ सञ्चालनले बढ्यो गिद्धको सङ्ख्या एनआईसी एशियामा अब सम्पूर्ण प्रकारका कर्जाको अधिकतम प्रिमियम दर ३ प्रतिशत लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा मधुमेहका बिरामीका लागि छुट्टै क्लिनिक एमालेको संकल्प यात्रा : आज सुर्खेतमा आमसभा हुँदै नेकपा एसको सचिवालय बैठक बस्दै एनएसएल : आज झापा र काठमाडौं भिड्दै उपप्रधानमन्त्री खड्का घाना प्रस्थान कांग्रेस लुम्बिनीको प्रदेश सम्मेलन : संघिय व्यवस्था अनुसार तहगत संरचनालाई पूर्ण रुपमा जिम्मेवारी प्रदान गर्न माग मङ्सिर २० केपि ओलि गुल्मीको वामिटक्सार आउने