१२ मंसिर २०८०, मंगलवार

Nov 28, 2023

बुटवल । तिलोत्तमा एक्सट्रिम फिटनेस कल्बको आयोजनामा शुक्रबार तीज मिलन कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । तिलोत्तमा–१ ड्राइभरटोलमा सञ्चालित फिटनेशसले विद्यार्थीको शारीरिक र मानसिक स्वास्थयलाई ध्यानमा राख्दै तीजको अवसरमा नयाँ तथा पुराना विद्यार्थी बीच भेटघाट हुने उद्देश्यसहित कार्यक्रम आयोजना गरिएको प्रशिक्षक मनबहादुर रानाले बताए ।

‘माया पल्टनको लाहुरे’ बोलको चर्चीत गीतका कलाकार कला सुप्थिहाङ राईको विशेष उपस्थितीमा कार्यक्रम गरिएको थियो । ७० जना बढी सहभागी कार्यक्रममा राईले विभिन्न साँगेतीक प्रस्तुतीहरु दिएका थिए । प्रत्यक्ष रूपमा मानिसको आहार बिहार र व्यव्हारसंँग सम्बन्ध राख्ने मानव स्वास्थयलाई चुस्त दुरुस्त तथा सुगठित बनाउन कल्बले युवा जमात माझ विशेष लोकप्रियता हासिल गरेको उनले बताए । महिला विद्यार्थीका लागि जीवन साथि पार्वता रानाले जुम्बा प्रशिक्षकको रूपमा विशेष भूमिका निर्वाह गर्दै आएको प्रशिक्षक रानाले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्ण सुचारु गर्न आवश्यक पहल गरी दिन उद्योगीको देउवासँग आग्रह बसाइँसराइको समस्या विकराल : मन्त्री बस्नेत भूकम्प प्रभावितलाई राहतका लागि टानले गर्‍यो ५० लाख बढी सहयोग शान्तिपुरमा मनिषा मृत्यु प्रकरण : घाँटी थिची अचेत बनाएर बलात्कारपछि हत्या विष्णुका बयान इन्धन अभावका कारण उत्तरी गाजा अस्पतालमा ’जोखिममा जीवन’ सुनको मूल्यको फेरि नयाँ रेकर्ड कतारको मध्यस्तमा गाजामा थप दुइ दिन युद्बबिराम, यस बिचमा यस्तो गरिदैँछ ११ किलोमिटर लामो नहर सफा गर्न खटिए एक हजार जना एमाले अध्यक्ष ओली आज धनगढी जाँदै पाकिस्तानी पुर्व प्रधानमन्त्री खानका सल्लाहकारमाथि बेलायतमा एसिड प्रहार एमाले निकट प्रेस चौतारीको सम्मेलन आजबाट सुरु हुँदै आज पनि बस्दै रास्वपाको केन्द्रिय समिति र दलको बैठक भूकम्पको असर : त्रिपालमुनि एक हजार ७६ सुत्केरी ! अरनिको बहुउद्देश्यीय सहकारीको २३ औं साधारण सभा सम्पन्न लुम्बिनीका अस्पताल बिकास समितिहरुमा नियुक्ती बदरको मागसहित सर्बोच्चमा रिट दायर बझाङबाट ९१ किलो गाँजासहित तीन जना पक्राउ गौशालामा प्रहरी र प्रसाईं समर्थकबीच झडप ‘उमेर भिन्नता’को कारण थाइल्यान्डमा बेहुलाद्वारा बेहुलीसहित चार जनाको हत्या ! तिलोत्तमाको औद्यागिक व्यापार मेलामा ९ करोडको कारोबार, ५ दिन म्याद थप