८ आश्विन २०८०, सोमबार

Sep 25, 2023

बुटवल । बुटवलमा विद्युत सेवा अनियमितताप्रति राष्ट्रिय युवासंघ रुपन्देहीले शुक्रबार विद्युत प्राधिकरणलाई ध्यानाकर्षण गराएको छ । राष्ट्रिय युवा संघ रुपन्देहीका ईन्चार्ज नहकुल शाही तथा रुपन्देही अध्यक्ष बिकास जँग बस्नेतको नेतृत्वमा गएको टोलीले बुटवल विद्युत वितरण केन्द्रका प्रमुख कपिलराज पाण्डेलाई ध्यानाकर्षण पत्र बुझाएको हो ।

सो अवसरमा बोल्दै युवा नेता शाहीले पछिल्लो समय बढेको चरम गर्मी र विद्युतमा देखिएको व्यापक अनियमितताले जनजीवन प्रभावित भएको उल्लेख गरे । विद्युत नियमित नहुँदा उद्योग कलकारखानाहरु सञ्चालन आउन नसक्दा मुलुकले आर्थिक रुपमा समेत ठूलो क्षति व्यहोर्न परेको उनले बताए । यसैगरी युवा संघ रुपन्दही अधयक्ष बस्नेतले ध्यानाकर्षण पत्र बुझाउँदै अबको एक हप्तामा पनि समस्या समाधान नभएथप का र चरणवद्ध आन्दोलनमा जाने चेतावनी दिए ।

ध्यानाकर्षण पत्र बुझ्दै बुटवल विद्युत वितरण केन्द्रका प्रमुख पाण्डेले राष्ट्रिय स्तरमै समस्या देखिएको बताए । पछिल्लो २/३ दिनदेखि समस्या अत्याधिक बढेको उनले स्वीकार गर्दै उनले राष्ट्रिय ग्रिमै लो भोल्टेज तथा सिस्टम डाउन हुँदा समस्या भएको उल्लेख गरे ।  राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका केन्द्रीय सदस्य केशब रोक्का तथा मनोज गौच, रुपन्देही उपाध्यक्ष दिपक खड्गी लगायतको उपस्थिमा ज्ञापनपत्र बुझाइएको थियो । पछिल्लो केही दिनयता बुटवलमा बारम्बार विद्युत ट्रिपीङ हुन थालेपछि चौतर्फी आलोचना हुन थालेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोल्पामा बस दुर्घटना, तीन जना घाइते डेंगु संक्रमणबाट थप एकको निधन  चाँंगुको शिक्षाको विकासका लागि जेल जानुपरे सबैभन्दा पहिला म जान्छु : मेयर जीवन खत्री युवती बलात्कार आरोपमा बालक पक्राउ एसियाली खेलकुद : महिला क्रिकेटको उपाधि भारतलाई ड्रोनबाट ब्यानर उडाएर एमाले बागमती प्रदेश अधिवेशन सुरु सुशासन समृद्धि र भ्रष्टाचार कोरिया नेपाल बहुप्राविधिक शिक्षालय बुटवल-१२ तामनगरमा वेल्डिङ व्यवसाय तालीम सुरू विदेशमा नेपालीमा आत्महत्या र डिप्रेसनको डर लाग्दो समस्या बालुवा उत्खनन गर्ने १० ट्याक्टर प्रहरी नियन्त्रणमा पर्सामा ३२ किलो चरेससहित एक जना पक्राउ लागूऔषधसहित पाँचजना पक्राउ लम्पी स्किन भ्याक्सिनमा कालोबजारी, ८० रुपैयाँको खोप १७२ मा बेच्दै लोटस भेट अभियन्ताहरू बोलाउँदा आएनन्, उहाँहरूको नेतासँग वार्ता गर्नुपर्ने हो ?: बालेन नेपाल र चीनबीच १३ बुँदे समझदारीमा हस्ताक्षर प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक बढ्यो प्रधानमन्त्री प्रचण्डद्वारा चीनको राष्ट्रिय स्मारकमा पुष्पगुच्छा अर्पण अप्पर लोहोरे खोला हाइड्रोपावरको आईपीओ सूचीकृत, कारोबार सुरु विदेशबाट आएको रकम शाइन बैकको मोबाइल बैंकिङ्ग एपबाटै बुझ्न सकिने सुनचाँदीको मूल्य स्थिर