१४ मंसिर २०८०, बिहीबार

Nov 30, 2023

तिनाउ । पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिकाले आर्थिक वर्ष २०८०/०८१ काे नीति, याेजना तथा कार्यक्रम निर्माणका लागि मँगलबार सुझाव संकलन गरेकाे छ । गाउँपालिकाभित्र रहेका राजनीति पार्टीका प्रतिनिधिहरु, पूर्वअध्यक्ष, उपाध्यक्ष, समाजसेवी, बुद्धिजीवीहरुले गाउँपालिकाले तयार पार्ने नीति, याेजना तथा कार्यक्रम जनमुखी र समाजवादाेन्मुख हुनुपर्नेमा जाेड दिएका छन् ।

तिनाउकाे भाैतिक, कृषि, पर्यटन र मानवीय क्षमता अभिवृद्धिमा पालिकाले जाेड दिनीहरुको सुझाब छ । प्राप्त सुझावहरुलाई आर्थिक वर्ष २०८०/०८१ का लागि तयार पारिने नीति, याेजना तथा कार्यक्रममा सक्दाे समावेश गरेर अघि बढ्ने तिनाउ गाउँपालिका अध्यक्ष प्रेम श्रेष्ठले बताए । कार्यक्रमकाे ओैचित्यमाथि प्रमुख प्रशासकीय प्रमुख सुन्दरप्रसाद श्रेष्ठले प्रकाश पारेका थिए । पालिका उपाध्यक्ष लालबहादुर थापाले स्वागत र शाखा अधिकृत टेकप्रसाद घिमिरेले कार्यक्रम सञ्चालन गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

वडाध्याक्षकै अगुवाइमा बाटो अवरुद्ध रास्वपाका सबै सांसद केन्द्रीय सदस्य एनसेलबाट बाहिरिने आजियाटा ग्रुपको घोषणा नागरिक केन्द्रीत राज्य व्यवस्था स्थापनाको लागि भन्दै ‘नागरिक पहिलो’ अभियानको घोषणा पाल्पाका २२ वर्षीय सन्तोष सम्पर्कविहीन, खोजि गरिदिन परिवारको आग्रह आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु : ‘अस्पतालले हतारमा शव जिम्मा लगाएर उम्किन खोज्नुको कारण के थियो ?’ प्रेमिकाको बिहेमा नाच्ने अवसर! टिकटक बन्द गरे नगरेकाबारे जवाफ दिन निर्देशन भूकम्प प्रभावित क्षेत्रमा अस्थायी आवास बनाउन सुरक्षाकर्मी खटाइने राष्ट्रियसभा निर्वाचन माघ ११ गते गर्ने सरकारको निर्णय सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड, कतिमा हुँदैछ कारोबार ? म्याद गुज्रेको खाद्य सामग्री बिक्री त्रिविको इञ्जिनियरिङमा आवेदन दिने बढे, प्रवेश परीक्षा दिने घटे बुटवलको आम्दा अस्पतालमा सुरक्षा व्यवस्था कडा, सर्वसाधारणलाई प्रवेश निषेध सुत्केरीको मृत्यु भएपछि आम्दा अस्पतालका मेसु बस्यालमाथि कुटपिट केपी ओली कप क्रिकेट : सेमिफाइनल समीकरण पूरा, विहिबार फाइनल प्रवेशका लागि प्रतिस्पर्धा प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज यूएई जाने अस्टिनवासी समुदायसँग नेजाद्वारा अन्तरक्रिया प्रदीप खड्का ‘ऐरी’ बाट बलिउडमा प्रवेश गर्दै बिल नभएको सुन जस्तो देखिने धातुसहित एकजना पक्राउ