१४ मंसिर २०८०, बिहीबार

Nov 30, 2023

भैरहवा । नेकपा माओवादी केन्द्र सिद्दार्थ नगर पालिका–६ को जनतासँग जनसम्बन्ध भेला सम्पन्न भएको छ । माओवादी केन्द्रको सिद्धार्थ नगरपालिका–६ का अध्यक्ष महेन्द्र यादवको अध्यक्षतामा भएको भेलालाई केन्द्रीय सदस्य किस्मत विश्वकर्माले जनताका समस्या सुन्ने र सो समस्या समधान गर्न पार्टीले पहल गर्न अभियान सन्चालन गरिएको बताए ।

नेकपा माओवादी केन्द्रको नेतृत्वमा रहेको सरकारले जनताको पक्षमा काम गरि रहेको बताउँदै नेपाललाई समृद्धि र बिकासमा लैजाने गरि सरकारले काम गरिरहेको बताए । सरकार सबै क्षेत्रमा सफलताको दिशामा अगाडि बढि रहेको बताए । वर्तमान देशको बिकास र समृद्धिको बाधक मुलत भष्टचार रहेको हुँदा भष्टचार र भष्ट्रचारीहरूको समस्टीगत रूपमा अन्त्यको लागि सरकारले काम गरि रहेको हुँदा सबै नेपाली जनताले साथ दिनु पर्न बताए ।

भेलामा नेकपा माओवादी केन्द्र सिनपाका अध्यक्ष नारायण बहादुर हमाल पार्टीका महिला नेतृ कमला थापा मनिष कुमार चौधरी लगायले बोलका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलाइ गरिँदैन : गृहमन्त्री आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु प्रकरण : ३ दिनदेखि शव अस्पतालको गेटमा बाग्लुङका कांग्रेसका क्षेत्रीय सभापति पक्राउ, आरोप- मापसे गरी प्रहरीमाथी कुटपिट एमालेमा फर्किए नेकपा एसका बैतडी इन्चार्ज र अध्यक्ष, बैतडीमा एस रित्तिएको एमाले दावी नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा जवाफी बहस जारी, खाँणलाइ थुनामुक्त गर्न माग रविको राजनीतिक प्रतिवेदन – प्रदेश भ्रष्टाचारको केन्द्र र कार्यकर्ता भर्तीकेन्द्र बन्याे, विकल्प सोच्नुपर्छ आगो ताप्ने क्रममा जलेर मृत्यु विपिनका बाआमा भन्छन्– समाचार हेर्दै रात बित्छ सुनको मूल्य स्थिर बढ्दै छ सामुदायिक विद्यालयप्रति आकर्षण इजरायल र हमासबीचको युद्धविराम थप १ दिन लम्ब्याइयो कोप–२८ मा भाग लिन प्रधानमन्त्री प्रचण्ड दुबईमा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पद यात्रा सुरू (फाेटाेफिचर) चिनियाँ बालबालिकामा निमोनियाको प्रकोप ‘आउटब्रेक’, भारतमा महामारी रोक्न तयारी सुरू इजरायली जेलमा यौन दुर्व्यवहार हुने गरेको मुक्त कैदीहरुको दाबी प्रथम केपीओली कप टि २० : रोहित र सन्दीपको टिम भिड्दै दक्षिण एसियामै पहिलोपटक लमजुङमा समलिंगी विवाह दर्ता कोपको सम्मेलनमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री दुबई प्रस्थान नेकपा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पदयात्रा आजबाट सुरु हुँँदै सुपर लिगः धनगढी र बुटबल लुम्बिनी भिड्दै