११ आश्विन २०८०, बिहीबार

Sep 28, 2023

पुस २७,

Advertisement

ग्लोबल आवाज

बुटवल । जिपी कोईराला फाउण्डेशन रुपन्देहीका संयोजक चिरञ्जीवी पौडेलले संस्थाको विधान अनुसार कार्यसमितिलाई पुर्णता दिएका छन् । जसअनुसार कार्यसमितीको सह संयोजकमा यदुनाथ पाण्डेय सचिवमा शुशिल गुरुङ र कोषाध्यक्षमा धनश्याम तिवारी मनोनित भएका छन् ।

कार्यसमितिको सदस्यहरुमा कुशसराज ज्ञवाली, जयचन्द्र यादव, एकु सुनार, सिता पोख्रेल, राम किशन चौधरी, पोषराज चापागाई, जिवन कुरमार सेवानी, छाया पोखरेल र विष्णु थापा क्षेत्री रहेका छन् । त्यसैगरि संस्थाको आमन्त्रीत सदस्यहरुमा माधवी शर्मा, शेषमन यादव, बोनिन पिया, दिल कुमारी कंडेल, जेवी गुरुग, रवि विक,सन्तराम चौधरी, मिलन थापा, समा श्रेष्ठ, नारयण क्षेत्री, हरि न्यौपाने,जमिल खांन रहेका छन् । साथै अध्यक्ष पौडेलले दुई सदस्यीय सल्लाहकार समिति पनि मनोनित गरेका छन् । सल्लाहकारमा नेपाली कांग्रेस रुपन्देहीका पार्टि सभापति अब्दुल रज्जाक र पुर्वपार्टी सभापति रामचन्द्र ढकाल रहेका छन् ।

केहिदिन पछि मनोनित कार्यसमितिको पद तथा गोपनियताको सपथ सहित पहिलो वैठकक आयोजना गर्ने अध्यक्ष पौडेलले जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कलाकारहरूको टोलीसहित जनचेतनाका लागि वेस्टर्न युनियनको देश दौडाहा, बुटवलमा पनि आउने सर्लाहीमा जलाउन लागिएको युवतीको शव चिताबाट बरामद, ३ जना पक्राउ नारायणीमा नुहाउने क्रममा दुई युवक बेपत्ता राप्रपा अध्यक्ष लिङ्देन कतार प्रस्थान, कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी बुद्धिमान तामाङलाई १ हजार ४०० रुपैयाँ घट्यो सुनको भाउ विदेश जाने मोह त्यागेर निजामती रोजेको म ! हिरोइन तस्करीको मामिलामा भारतमा कांग्रेस सांसद पक्राउ १९औं एसियाली खेलकुद : ब्याडमिन्टनमा नेपाल पुरुष टिम क्वाटरफाइनलमा प्रवेश मीड सोलु हाइड्रोपावरको आइपीओ बाँडफाँट ३५ स्थानीय तहलाई एम्बुलेन्स वितरण गर्दै काठमाडौं महानगर नेपालको सार्वजनिक ऋण २३ खर्ब ९ अर्ब पुग्यो, दुई महिनामै ४९ अर्ब २३ करोड थपियो एमाले बाग्मती प्रदेशका भावी नेतृत्वका लागि आज मतदान सन्दर्भ सेप्टेम्बर २८ : रेविजबाट बच्न सकिन्छ लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा बढ्दै जनविश्वास, सेवा सुधारका लागि ‘निर्देशिका’ ल्याउने तयारी  साफ यू-१९ च्याम्पियनसिप फुटबल : भारतसँग नेपाल स्तब्ध बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन बाँकेमा पाटेबाघ मृत फेला राष्ट्रियव्यापी पावरलिफ्टिङ्ग प्रतियोगिता एनवाईएफसी क्लासिक-२०२३ सम्पन्न संखुवासभाका कांग्रेस जिल्ला सभापति दिपक खड्काले दिए राजीनामा