६ आश्विन २०८०, शनिबार

Sep 23, 2023

पुस २६,

Advertisement

ग्लोबल आवाज

बुटवल । स्कलर्स होम माध्यमिक विद्यालयले आइतवार देखि स्पोर्ट मीट गर्ने भएको छ । वार्षिक कार्यतालिका अनुसार खेलकुदका कार्यक्रम हुन लागेको विद्यालयका प्राचार्य बाबुराम बन्जाडेले जानकारी दिए । विद्यार्थीमा रहेको अन्तरनिहित क्षमताको विकास गर्ने र खेलको महत्व बुझाउन स्पोर्ट मीट गर्न लागिएको उनले बताए ।

विभिन्न चरणहरुमा हुने प्रतिसपर्धाका लागि विद्यार्थीहरुको लगत संकलनको काम सकिएको खेल संयोजक कृष्ण पाण्डेले बताए । पुस २९ गते सम्म सञ्चालन हुने स्पोर्ट मीटमा सिनियर तर्फ फूटवल, कृकेट, भलिवल लगाएतका खेलहरु हुने छन् । जुनियर तर्फ टेवलटेनिस, व्याटमिन्टन, म्युजिकल चियर, स्पोन रेस, विभिन्न प्रतिसस्पर्धामा दौड प्रतियोगिताहरु हुने व्यवस्थापन संयोजक रामु रोकाले बताए ।

विद्यालयले विगत देखि नै संचालन गर्दै आएको स्पोर्ट मीटको आइतवार एक कार्यक्रमकाबीच शुभारम्भ गर्ने तयारी भएको उनले बताए । स्पोर्ट मीटका लागि प्रतिक्रात्मकरुपमा विद्यालयमा रंगोली समेत तयार गरिएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र चिनियाँ राष्ट्रपति सिबीच भेटवार्ता महिलाको छातीमा अटोग्राफ दिए पछि डोनाल्ड ट्रम्प बिबादमा लुम्बिनीमा ४८९ जनाले लगाए पाठेघरको मुखको क्यान्सर विरुद्ध खोप, असोज १० गतेसम्म अभियानको समय थप आलुले बजार र मूल्य नपाउँदा किसान मर्कामा प्रधानमन्त्री दाहाल चीनमा, यस्तो छ एक हप्ताको कार्यक्रम कांग्रेस निकट मुस्लिम संघको महाधिवेसनको तयारी पूरा नेपाल क्रिकेट संघको अध्यक्षमा पुनः चन्द निर्वाचित ‘स्वास्थ्य सामग्रीमा वितरणमुखी बनेर राज्यलाई कंङ्गाल नबनाऔं’ एनआरएनए अध्यक्षका प्रत्याशी शर्माकाे विश्व दौडाहा जारी देश बिरुद्ध लेखेको आरोपमा पाकिस्तानमा एक पत्रकार हिरासतमा छन्द लहरीमा लहरिँदा नेपालमा लगानी गर्न आयरल्याण्डका राष्ट्रपतिसँग सभामुखकाे अनुराेध ओलीले सम्झिए भारतीय नाकाबन्दीका कष्टकर दिन आज क्यानको नेतृत्व चयन हुँदै, चतुरबहादुर र बिनयराज बीच प्रतिस्पर्धा मुगु सदरमुकाम गमगढी बजारमा आगलागी, ५ घर पूर्ण रुपमा क्षति  बोलेरो जीपबाट खसेर बालकको मृत्यु आजदेखि प्रधानमन्त्री प्रचण्ड चीन भ्रमणमा राहत शिक्षकहरुले पुनः आन्दोलनको घोषणा लुम्बिनी प्रदेश याेजना आयाेगमा थपिए दुई सदस्य पल्लीकोट स्वास्थ्य चौकीमा गुल्मी जिल्लाका स्वास्थ्यकर्मीहरुको जमघट