१२ चैत्र २०७९, आईतवार

Mar 26, 2023

बुटवल । बुटवलस्थित न्यू होराइजन स्पोर्ट्स क्लब बुटवल कालिकानगरले प्रथम र द्धितीय उपाधि हात पारेका छ । बुटवलमा हालै सम्पन्न लाफा समुहद्वारा आयोजित बुटवल उपमेयर कप पुरूष भलिवल प्रतियोगिताको उपाधि हात पारेको हो ।

यस्तै तिलोत्तमा नगरपालिकाद्वारा आयोजित उपमेयर कप महिला भलिवल प्रतियोगितामा द्वितीय स्थान हासिल गरी उत्कृष्ट नतिजा निकालेको हो । पुरूष भलिवलमा ४५ हजार र महिला भलिवलमा ४१ हजार नगद पुरस्कार हात पारेको हो । पुरूष भलिवलमा उपविजेता आयोजक लाफा समूह र महिला भलिबलमा एभरेष्ट भलिवल क्लव विजेता रहेको थियो । न्यू होराइजन बुटवलले शैक्षिक क्षेत्रको उत्कृष्टतासँगै खेल क्षेत्रमा पनि आफ्नो अग्रता कायम गर्दै आइरहेको विद्यालयका प्लस टु संयोजक प्रकाश खनालले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले अध्यक्ष ओलीले गरे लुम्बिनी भ्रमण २२ औं तिलोत्तमा गोल्डकपको उपाधि मनाङ मस्याङदीले जित्यो कांग्रेसलाई मजबुत बनाउन लागिपरेको छु : महामन्त्री थापा युवा र खेलाडीलाई सबैभन्दा बढी महत्व दिएको छु : प्रधानमन्त्री मुलुकको आर्थिक अवस्था आधा शताब्दी यताकै कमजोर स्थितीमा : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल आर्थिक मन्दीका कारण सुनसान बाँके बजार लागुऔषध बोकेर बुटवलदेखि पाल्पातर्फ जाँदै गरेका दुई युवा पक्राउ तिनाउमा नि:शुल्क स्वास्थ्य शिविर (फोटोफिचर) एक आपसमा ट्रक ठोक्किदा तीनको मृत्यु कोशी प्रदेश नामाकरण विवाद चैत ५ को घटनाबारे छानविन गर्न समिति गठन गर्ने मिथिलामा वासन्ती छठ पर्व सुरु नदी किनारका अनधिकृत संरचना हटाउन काठमाडौं महानगरको ७ दिने अल्टिमेटम एनआईसी एशिया बैंकको कार्ड सेवा दुई दिनसम्म बन्द हुने उत्तर कोरियाद्वारा पानीभित्र आणविक आक्रमण गर्ने ड्रोन परीक्षण फिफा बरियतामा सुधारः महिला फुटबल तीन अंक उक्लिदै सयौं स्थानमा प्रहरी महानिरिक्षक सिंहसहित एकैपटक नौं उच्च प्रहरी अधिकारीको अवकासमा स्मार्ट कृषि कार्यक्रम : अनुदानका नाममा कृषकलाई ऋणको भारी ! गुल्मीको बिश्व हिन्दु महासंघ अध्यक्षमा पुनः भुसाल भैरहवामा पहिलो पटक ईण्डो-नेपाल बक्सिङ्ग, तीन नेपाली बक्सर भिड्दै व्यवसायीको सफलताले मात्र सुखी नेपाली समृद्ध नेपाल बनाउन सहयोग पुग्छ: मुख्यमन्त्री अधिकारी