११ चैत्र २०७९, शनिबार

Mar 25, 2023

बुटवल । दिप बोर्डिङ हाई स्कुलमा खाना महोत्सव सम्पन्न भएको छ। दोस्रो त्राईमासिक परिक्षाको नतिजाको दिन प्रत्यक वर्ष मनाउदै आइएको खाना महोत्सव शुक्रवार सम्पन्न भएको हो।कोरोनाले २ वर्ष रोकिएको खाना महोत्सव यो वर्ष सम्पन्न भएको हो।

Advertisement

प्लस टु र कक्षा ९ का बिद्यार्थीहरुले १७ स्टल राखेर महोत्सव सम्पन्न भएको बिद्यालयका प्राचार्य टिकाराम न्यौपानेले जानकारी दिए। बिद्यार्थीहरु र अभिभावकले दोस्रो त्राईमासिक परिक्षाको नतिजासमेत लिएर खाना खादै रमाइलो गर्द महोत्सव सम्पन्न भएको उनले बताए। बिधालयमा प्लस टु होटल म्यानेज्मेन्ट पढ्दै गरेका १ सय बिद्यार्थीहरुले १२ स्टल र कक्षा ९ का १५० बिद्यार्थीहरुले ५ वटा स्टलमा खानाका परिकार राखेको प्राचार्य न्यौपानेले बताए।

स्टलमा हक्का नुडल्स,पास्ता, ससेज,मम,टम एण्ड जेरी चिकन,फ्रुट कर्नर,नेवारी खाजा, पपकर्न एण्ड कफि,फुल्कि चाट ,बटुक पकौडा, फेस पेन्टिङ लगायतका स्टलहरु रहेको बिधालयका सह प्राचार्य कलाधर अर्यालले जानकारी दिए। बिद्यार्थीहरुले आफै सामाग्रीहरु ब्यवस्थापन गरेको प्ल्स टु सम्योजक वसन्त जोशीले जानकारी दिए। उनले बिधालयले कुपन ब्यवस्थापन गरेको र सोही कुप्पनलाई पैसामा कन्भर्ट गरेर बिद्यार्थीहरुलाइ उपलब्ध गराईने बताए।

बिहान १० बजेबाट ४ बजे सम्म महोत्सव सञ्चालन भएको थियो।बिधालयमा कक्षा १२ सम्म २५ सय विद्यार्थीहरुले अध्ययन गरिरहेका छन।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले अध्यक्ष ओलीले गरे लुम्बिनी भ्रमण २२ औं तिलोत्तमा गोल्डकपको उपाधि मनाङ मस्याङदीले जित्यो कांग्रेसलाई मजबुत बनाउन लागिपरेको छु : महामन्त्री थापा युवा र खेलाडीलाई सबैभन्दा बढी महत्व दिएको छु : प्रधानमन्त्री मुलुकको आर्थिक अवस्था आधा शताब्दी यताकै कमजोर स्थितीमा : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल आर्थिक मन्दीका कारण सुनसान बाँके बजार लागुऔषध बोकेर बुटवलदेखि पाल्पातर्फ जाँदै गरेका दुई युवा पक्राउ तिनाउमा नि:शुल्क स्वास्थ्य शिविर (फोटोफिचर) एक आपसमा ट्रक ठोक्किदा तीनको मृत्यु कोशी प्रदेश नामाकरण विवाद चैत ५ को घटनाबारे छानविन गर्न समिति गठन गर्ने मिथिलामा वासन्ती छठ पर्व सुरु नदी किनारका अनधिकृत संरचना हटाउन काठमाडौं महानगरको ७ दिने अल्टिमेटम एनआईसी एशिया बैंकको कार्ड सेवा दुई दिनसम्म बन्द हुने उत्तर कोरियाद्वारा पानीभित्र आणविक आक्रमण गर्ने ड्रोन परीक्षण फिफा बरियतामा सुधारः महिला फुटबल तीन अंक उक्लिदै सयौं स्थानमा प्रहरी महानिरिक्षक सिंहसहित एकैपटक नौं उच्च प्रहरी अधिकारीको अवकासमा स्मार्ट कृषि कार्यक्रम : अनुदानका नाममा कृषकलाई ऋणको भारी ! गुल्मीको बिश्व हिन्दु महासंघ अध्यक्षमा पुनः भुसाल भैरहवामा पहिलो पटक ईण्डो-नेपाल बक्सिङ्ग, तीन नेपाली बक्सर भिड्दै व्यवसायीको सफलताले मात्र सुखी नेपाली समृद्ध नेपाल बनाउन सहयोग पुग्छ: मुख्यमन्त्री अधिकारी