७ आश्विन २०८०, आईतवार

Sep 24, 2023

बुटवल । भोड्का तथा ह्वीस्कीका पारखीहरुका लागि नेपाली बाजारमा नयाँ उत्पादन बजारमा आएको छ । नेचुरल स्पिरिट्स नेपाल प्रा.लि.ले मँगलबार रुन्देहीको तिलोत्तमाबाट नयाँ उत्पादन सार्वजनिक गरेको हो ।

प्रालिले भोड्का पारखीका लागि ‘सेतो बाघ’ सार्वजनिक गरेको हो । ३० यूपीको यो भोड्कामा युरोपियन स्प्रिट प्रयोग गरिएको कम्पनीले जनाएको छ । यसैगरी ह्वीकी पारखीहरुका लागि ‘सारङ्गी’ सार्बजनिक भएको छ । उक्त ह्वीस्की ४० यूपीको रहेको छ । धादिङको गल्छीमा उद्योग स्थापना गरी उत्पादन सुरु गरेको कम्पनीले अधिराज्यभर ८० वटा डिलरबाट बजारमा पुर्याएको छ । १ अर्ब लागतमा सञ्चालन गरिएको उद्योगले सुरुवातमा दैनिक ५ हजार कार्टुन उत्पादन गर्ने गरेको कम्पनीका चेयर पर्सन असिम सिटौलाले जानकारी दिए । उद्योगमा २ सय बढीले रोजगारी पाएको उनले बताए ।

सेतो बाघ १८० मिलि, ३७५ मिलि र ७५० मिलिमा उपलब्ध रहेको कम्पनीले जनाएको छ। बजारमा उपलब्ध भैरहेका अन्य भोड्काहरु भन्दा भिन्न तर उत्कृष्ट स्वादको यो भोड्का अन्तर्राष्ट्रिय मापदण्ड अनुरुप तयार पारिएको र यस ब्रान्ड्लाई देशब्यापी वितरण गर्ने क्रममा मँगलबार तिलोत्तमाको ड्रिमल्याण्ड गोल्ड रिसोर्टमा ब्राण्ड सार्वजनिक गरिएको कम्पनीका लुम्बिनी प्रदेश मार्केटिङ प्रमुख जिवन घिमिरेले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘सिद्धार्थ चेम्बर अफ कमर्श पत्रकारिता पुरस्कार’बाट गुप्ता सम्मानित विषादीयुक्त केमिकलबाट स्थानीय बासीको स्वास्थ्यमा समस्या भएको भन्दै उद्योग बन्द गर्न माग लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा बाल तथा महिला प्रसुतीका लागि छुट्टै काउन्टरको सुरुवात बुटवल आएर एआईजी भण्डारीको निर्देशन : भ्रष्टाचार शुन्य सहनशिलतामा काम गर्नुस् बुटवल गाेलपार्कको दुर्गा मन्दिरमा सन्ध्याकालिन महाआरती हुने बुटवलको देवीनगरमा गणपति मिष्ठान्नको ‘फ्रेन्चाइज’ बुटवलमा ईस्लाम धर्मालम्विहरुको धर्मगुरु पैगम्बरको १४९८ औं जन्मोत्सव विविध कार्यक्रम गरि मनाइँदै लागुऔषधसहित एकजना पक्राउ ‘अपराधको शैली परिवर्तन हुँदै जाँदा अनुसन्धान तथा नियन्त्रण थप चुनौतिपूर्ण बन्दै’ बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ खुकुरी प्रहार गरी हत्या गरेको आराेपमा एकजना पक्राउ जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा पाँचजना पक्राउ एयर गनसहित एकजना पक्राउ गाईको चित्रअंकित ‘मेडालियन सिक्का’ सार्वजनिक जसपाको कोशी प्रदेश समिति पुनर्गठन, पदाधिकारीमा को को परे ? चिलिमे-त्रिशुली २२० केभी प्रसारण लाइन पुषभित्र सक्ने समयसीमा नेपाल–चीन व्यवसाय परिषद् स्थापना गर्न नेपाल उद्योग परिसंघ र सीसीपीआईटीबीच समझदारी प्रधानसेनापति शर्मा भारत प्रस्थान टिकटक स्टार ‘मुन’को सम्झानामा युवा वर्गलाई सदेश मुलक गीत (भिडियोसहित) भष्ट्रचारको थप सुचना ओलीज्यूले नै दिनुहुन्छ: बराल