१५ आश्विन २०८०, सोमबार

Oct 2, 2023

टेक्सस । गैर आवासीय नेपाली संघ, राष्ट्रिय समन्वय परिषद् अमेरिका टेक्सस राज्य च्याप्टरको आयोजनामा शनिवार स्पिलिङ बी प्रतियोगिता हुने भएको छ । नेपाली समुदायका बालबालिकाहरुको क्षमता प्रवद्र्दन, वृद्दि र मञ्च प्रदान गर्ने हेतु च्याप्टरले प्रतियोगिताको आयोजना गर्न लागेको च्याप्टर अध्यक्ष सोफिन थापाले जानकारी दिए ।

टेक्सस राज्यका विभिन्न शहरमा रहेका विद्यालयहरुमा कक्षा १ देखि ८ सम्म अध्ययनरत् विद्यार्थीहरुलाई सहभागि गराईने प्रतियोगिताको प्रथम, द्धितिय, तृतीय र सान्त्वना हुनेलाई क्रमश: १ हजार ५ सय, १ हजार, ५ सय र २ सय डलर सहीत प्रमाणपत्र प्रदान गरिनेछ । नेपालीको बाक्लो बसोबास रहेका टेक्ससका विभिन्न शहरहरु डलास, ह्युष्टन, अस्टिन, वाको, लबकमा स्थानीय रुपमा प्रथम चरणमा विद्यार्थीहरु विच प्रतिष्पर्धा गराई त्यहाँवाट अन्तिम चरणका लागि १५ विद्यार्थी छानिएको च्याप्टरका बोर्ड सदस्य निश्चल चापागाईले बताए । प्रतियोगिताको फाइनल चरण युलेसमा हुनेछ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गुल्मीको साबिक ३ मा पहिलो पटक महोत्सव तिलोत्तमाको बेबराचोक–कान्छीबजारसम्मको सडक निर्माण दोस्रो प्याकेजको ठेक्का सूचना प्रकाशन गर्न सहमति मोतीपुर औद्योगिक क्षेत्रको प्रगतिबारे बुटवलमा छलफल डिजिटल पेन्टसद्वारा चाडपर्ब लक्षित ‘डिजिटलको हर्ष उपहारको वर्षा’ योजना मनसुन लम्बियो: धान नकाटौं, काटेको भए भित्र्याइहालौं संघीयता कार्यान्वयनमा देखिएको समस्या कानुन बनेपछि अन्त्य हुन्छ : मन्त्री गुरुङ सभामुख घिमिरेलाई औषधि व्यवसायी संघको ज्ञापन नेशनल पेमेन्ट गेटवेमा भ्रष्टाचार गरेको आरोपमा सचिव मरासिनीसहित ७ जनाविरुद्ध मुद्दा दायर नवलपरासीमा यात्रुको पैसा चोरेर जंगलतिर भागेका एक भारतीय सशस्त्रको नियन्त्रणमा लुम्बिनीमा लम्पी स्किनबाट १ लाख ९२ हजार पशु संक्रमित, ९ हजार ६११ मरे बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ नवलपरासीको बर्दघाटमा चलचित्र “काँडेतार” को प्रर्दशन गम्भीर अपराधीलाई आममाफी दिएकोप्रति रास्वपाले गरायो राष्ट्रपतिको ध्यानाकर्षण बुटवलका वडाका कर्मचारीलाई राजस्व व्यवस्थापन सम्बन्धी तालिम पृथक पहिचान बनाउँदै गुल्मीका समन्वय प्रमुख काठमाडौंको गौशालामा गोली चल्यो, एक जना घाइते लगातार छैटौँ दिन पनि घट्यो सुनको भाउ बेपत्ता भएको १८ महिना पछि जंगलमा झुन्डिएको अवस्थामा शव भेटियो एसियाड क्रिकेटको क्वाटरफाइनलमा नेपालकाे प्रतिस्पर्धा भारतसँग वेस्टर्न युनियनको सडक यात्रा : बुटवल आइपुग्यो कलाकारको टोली