ताजा अपडेट »

हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि...

सोमबार, २३ साउन २०७९, १२ : २७
14 Shares

काठमाडौँ । मकवानपुरको हेटौंडामा पाँच वटा सवारीसाधन ठोक्किँदा विद्यार्थीसहित एक दर्जन बढी घाइते भएका छन्। 

सोमबार बिहान पूर्व पश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत हेटौंडा- १५ रागोमाटे क्षेत्रमा एक स्कुलसहित ४ सवारी एक आपसमा ठोक्किएका हुन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका अनुसार सुरूमा ना ५ ख ६२५४ नम्बरको ट्रकले ना १ क ५१२३ रिलायन्स स्कुलको बसलाई पछाडिबाट ठक्कर दिएको थियो। 

त्यसपछि  सोही ट्रकले गएर लु १ क ७३७० नम्बरको ट्यांकरलाई ठक्कर दिएको थियो। त्यस ट्यांकरले बा ७ च ९६०४ नम्बरको कारलाई ठक्कर दिएको थियो। ट्रकले पुनः गएर सडकमा रोकिराखेको प्रदेश २-०३-००१-ख २५०६ नम्बरको लरीलाई ठक्कर दिएपछि यो दुर्घटना भएको हो । 

घाइतेहरुको हेटौंडा अस्पताल र चुरेहिल अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । उनीहरू सबैको अवस्था सामान्य नै रहेको बताइएको छ । जसमा मानविय क्षति भने नभएको प्रहरीले जनाएको छ । 

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।