२७ श्रावण २०७९, शुक्रबार

Aug 12, 2022

दाङ । दाङको तुलसीपुर ८ गहते स्थित पुलमा टिकटक बनाउने क्रममा मोटरसाइकलले ठक्कर दिदा एक बालिका घाइते भएकी छिन् । इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका अनुसार शुक्रबार दिउसो १ बजेतिर दुधेना स्थित साथीको घरबाट आफ्नो घर अस्वारा तर्फ जाँदै गर्दा पुलमा टिकटक बनाउने क्रममा मोटरसाईकलले ठक्कर दिएको हो ।

मोटरसाईकलको ठक्करबाट तुलसीपुर ८ अस्वारा निवासी १७ बर्षीया पुष्पा खड्का गम्भीर घाइते भएकी छिन् । रा ५ प ८७४८ नम्बरको मोटरसाईकलले ठक्कर दिदा घाईते भएकी उनको राप्ती प्रादेशिक अस्पताल तुलसीपुरमा उपचार पछि थप उपचारकालागि कोहलपु रेफर गरिएको छ । उनको टाउकोसहित शरिरका अन्य भागमा पनि चोट लागेको छ । ठक्कर दिएपश्चात फरार रहेका मोटरसाईकल चालकलाई अस्थायी प्रहरी पोष्ट बेलुवाको टोलीले फेला पारेर अनुसन्धानकालागि इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरमा पठाएको छ ।

ठक्कर दिए लगतै बबई गाउँपालिका-६ निवासी १९ बर्षीय चालक गोकर्ण बुढाथोकी फरार थिए । पश्चिमबाट तुलसीपुर तर्फ आउँदै गर्दा उक्त दुर्घटना भएको हो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बढ्दै जनैको महत्व, गत वर्ष साढे १७ करोडको आयात देशैभर आज पनि वर्षाको सम्भावना, भोलि र पर्सी ठूलो पानी पर्ने आज रक्षाबन्धन तथा जनैपूर्णिमा मनाइँदै बुटवलको अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलन केन्द्र : कसले सञ्चालन गर्ने बारे अन्यौल अन्तर्राष्ट्रिय युवा दिवस : युवाका समस्या जस्ताको त्यस्तै अक्सफोर्डका विद्यार्थीलाई स्वागत तथा सम्मान ‘अमेरिका मेरो बुढा छ’ सार्वजनिक एकिकृत समाजवादीका अध्यक्ष नेपाललाई कोरोना संक्रमण गुल्मीको वार्षिक समीक्षा गोष्ठीमा जे देखियो… सामाजिक सञ्जालमार्फत महिलालाई सास्ति दिएको भन्दै एक जना पक्राउ सनराइज बैंकको लगानीमा चौतारी निर्माण एमालेले गठन गर्‍यो ओलीको नेतृत्वमा केन्द्रीय निर्वाचन परिचालन कमिटी लुम्बिनीका १० सहित ६३ पालिकाले अझै बजेट पेश गरेनन् चाउचाउपछि फिल्मी क्षेत्रमा रुपन्देहीको यशोदा समूह, चलचित्र ‘फूलबारी’ निर्माण गर्दै माओवादीबाट ३ पटक जितेका टोपबहादुरले एमालेबाट के गर्लान्? कोरोना संक्रमणबाट एकै दिन पाँच जानाको मृत्यु राप्रपा रुपन्देही उपाध्यक्ष गुप्ताद्वारा पदबाट राजीनामा (पत्रसहित) भुवन केसीको नियुक्ति प्रक्रिया बदरको माग गर्दै सर्वोच्चमा रिट दायर, सोमबार पेसी रुपन्देही ट्राफिक प्रहरीकाे अभियान : तीब्र गतिका सवारीलाई नियन्त्रण भैरहवाको मेडिकल कलेजमा विशिष्ट विशेषज्ञ सेवा थप