६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

May 20, 2022

मंसिर ११,

ग्लोबल आवाज
बुटवल । १३ औं दक्षिण एसियाली खेलकुद प्रतियोगिता (साग) अन्तर्गत भलिबलका खेल आज (बुधबार) सुरु हुँदैछन्। प्रतियोगिताको उद्घाटनअघि नै महिला र पुरुष भलिबल सुरु हुन लागेको हो। नेपालको पुरुष र महिला टिमले बंगलादेशविरुद्ध उद्घाटन खेल खेल्दैछन्।

महिला टिमको उद्घाटन खेल दिउँसो ३ बजे सुरु हुँदैछ। महिला भलिबलमा नेपाल समूह ‘ए’ मा छ। नेपालको समूहमा भारत र बंगलादेश छन्। नेपाल बंगलादेशलाई हराएर सुखद् सुरुवात गर्ने लक्ष्यमा छ। पुरुष भलिबल खेल भने साँझ ७ बजे सुरु हुनेछ। साग पुरुष भलिबलमा समेत नेपाल बंगलादेश र भारत रहेको समूहमा छ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमामा मतान्तर बढाउँदै चापागाईं, उप मेयरमा चौधरी ३ हजार मतले अघि काठमाण्डौंमा बालेन करिब १२ हजार मतले अघि, यस्तो छ पछिल्लो मत परिणाम ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सम्पन्न, २९,३०३ उम्मेदवार निर्वाचित बर्दघाटको मेयर र उपमेयरमा गठबन्धनका काग्रेंस-माओवादी विजयी तिलोत्तमामा एमालेका चापागाईं १३५ मतले अघि, पुन: मत गणना भएका वडामा काँग्रेसलाई अग्रता मदन भण्डारी यु–१४ क्रिकेट: बुटवल र सैनामैना फाइनलमा नगर प्रमुखमा ५ र गाउँपालिका अध्यक्षमा ११ महिला निर्वाचित कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका मेयरमा राप्रपा विजयी २२ वर्षदेखि फरार अभियुक्त चुनावका बेला गाउँ जाँदा पक्राऊ चुनाव स्थानीय तहको, जित टोपबहादुर रायमाझीको बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डेय र एमालेका भट्टराईबीच ६ हजार बढी मतको भिन्नता सियारीमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी भरतपुरमा कसले कति पाए मत ? यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला