१३ चैत्र २०७९, सोमबार

Mar 27, 2023

बुटवल । भैरहवा स्थित बालसुधार गृहमा रहेका बालक तथा किशोर र प्रहरीबीच झडप भएको छ । बाल सुधार गृह भैरहवामा क्षमता भन्दाबढी बालक र किशोरहरु भएपछि उनीहरु मध्ये केहीलाई सुधार गृहबाट सार्ने प्रयास गर्दा उनीहरु प्रहरी माथि जाइलागेका हुन् ।

बाल सुधारमा रहेका बालक तथा किशोरहरुको आक्रमणबाट जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रहरी प्रवक्ता नवरत्न पौडेल घाइते भएका छन् । ठाउमा चोट लागेका प्रवक्ता पौडेललाई अस्पताल भर्ना गरिएको छ । सुधार गृहमा रहेका बालक तथा किशोरले सुधार गृहको ताला लगाएर भित्र बसेका छन् । प्रहरीले भने गेट खोल्न आग्रह गरेको छ ।

उनीहरुको विरोध रोक्नका लागि प्रहरीले पानीको फोहोरा हानेको छ । ६० जनाको क्षमतामा १०६ जना बालक तथा किशोरहरु रहेका छन् । अहिले बाल सुधार गृहमा नेपाल प्रहरी र सशस्त्र प्रहरी परिचालन गरिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

४१ वर्षीया सारदाको शंकास्पद मृत्यु, श्रीमान प्रहरी नियन्त्रणमा रुपन्देही कञ्चनमा जारी १८ महापुराण तथा ज्ञान महायज्ञमा भक्तजनहरुको उल्लेखनीय सहभागिता जतिसुकै गठबन्धन होस एमाले बाघको डमरु हो, सिनो खाने स्यालको बच्चा होइन : ओली सुरक्षित, अनुशासित र मर्यादित रुपमा गन्तव्यमा पुराउने ४० सवारी चालकलाई बुटवलमा सम्मान अर्जै गुल्मी-रुपन्देही सम्पर्क समाजद्वारा बुटवलमा रक्तदान सेयर बजारमा १७.७० अंकले बढ्यो गृहमन्त्रीबारे प्रधानमन्त्रीले निर्णय गर्ने हो, मैले होइन : उपप्रधानमन्त्री श्रेष्ठ ट्वीटरको मूल्य आधा घट्याे नेपाल वायुसेवा निगमलाई प्राधिकरणले सोध्यो स्पष्टीकरण आरक्ष सहकारीबाट बचत फिर्ता पाएनन् बचतकर्ताले दुर्गेश थापासहित तीन जनाविरुद्ध प्रहरीमा उजुरी सन्दीप लामिछानेविरुद्ध मुद्दाको सुनुवाइ स्थगित बर्दिबासबाट हिँडेर १२ औँ दिनमा मातातीर्थ आइपुगे मिटरब्याज पीडितहरु (फोटो फिचर) एआईजी बढुवा सिफारिसमा सन्दीप भण्डारीको नाम पहिलो नम्बरमा मुटुरोगको समस्या भयावह बन्दैछ : डा उपाध्याय मेयर बालेन शाहविरुद्ध प्रदर्शन अझै पक्राउ परेनन् लक्ष्मी महतो कोइरी प्रचण्ड-देउवा-नेपाल वार्ताः भोलि गठबन्धनको बैठक बसेर मन्त्रिपरिषदलाई पूर्णता दिने सहमति जनताप्रतिको सेवाभावले राजनीति समर्पित हुनुपर्छ : राष्ट्रपति पौडेल मोटरसाइकल अनियन्त्रित भई दुर्घटना हुदाँ चालकको मृत्यु