१६ असार २०७९, बिहीबार

Jun 30, 2022

बुटवल । भैरहवा स्थित बालसुधार गृहमा रहेका बालक तथा किशोर र प्रहरीबीच झडप भएको छ । बाल सुधार गृह भैरहवामा क्षमता भन्दाबढी बालक र किशोरहरु भएपछि उनीहरु मध्ये केहीलाई सुधार गृहबाट सार्ने प्रयास गर्दा उनीहरु प्रहरी माथि जाइलागेका हुन् ।

बाल सुधारमा रहेका बालक तथा किशोरहरुको आक्रमणबाट जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रहरी प्रवक्ता नवरत्न पौडेल घाइते भएका छन् । ठाउमा चोट लागेका प्रवक्ता पौडेललाई अस्पताल भर्ना गरिएको छ । सुधार गृहमा रहेका बालक तथा किशोरले सुधार गृहको ताला लगाएर भित्र बसेका छन् । प्रहरीले भने गेट खोल्न आग्रह गरेको छ ।

उनीहरुको विरोध रोक्नका लागि प्रहरीले पानीको फोहोरा हानेको छ । ६० जनाको क्षमतामा १०६ जना बालक तथा किशोरहरु रहेका छन् । अहिले बाल सुधार गृहमा नेपाल प्रहरी र सशस्त्र प्रहरी परिचालन गरिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सनकको भरमा संसद भंग गर्ने कार्यले गैरदलीय प्रवृत्तिको विकास : झलनाथ खनाल विभिन्न विपद् कोषमा ६ अर्ब ८० करोडभन्दा बढी रकम, कुन प्रदेशमा कति ? केपी ओली र वामदेव गौतमबीच भेटवार्ता पर्खाल भत्किएर पुरिँदा एक महिलाको मृत्यु प्रजातन्त्र होइन गठबन्धनतन्त्र ! सर्वोत्तम लिटोको प्याकेटमा कीरा कसरी लाग्छ हैजा ? यी हुन् लक्षण र रोकथामका उपाय सुनको मूल्य प्रतितोला तीन सय रुपैयाँले घट्यो दक्षिण कोरियामा २०२३ का लागि श्रमिकको तलब ५ प्रतिशतले वृद्धि सयपत्री हाइड्रोपावरको आईपीओ भर्ने समय थप ट्रक र मोटरसाइकल ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु राजस्थानमा धार्मिक तनावः मोदीलाई धम्की, इन्टरनेट सेवा बन्द रुपन्देहीको सैनामैनाका एक युवा मृत अवस्थामा फेला फुटबलर भरत र नवयुग एनएसी प्रतियोगिता खेल्न अमेरिका प्रस्थान डाइभर्सन निर्माणपछि खुल्यो पूर्व–पश्चिम राजमार्ग, कस्ताे छ अन्य सडककाे अवस्था ? मध्यअसारसम्म लुम्बिनीमा ३३ प्रतिशत मात्र रोपाईं आज पनि देशभर वर्षाको सम्भावना श्रीमान १० वर्ष वेपत्ता भए श्रीमतीलाई एकल भत्ता दिने प्रस्ताव रोटरी क्लब भैरहवाद्वारा तिलोत्तमास्थित विद्यापिठका विद्यार्थीलाई कम्प्युटर तथा झोला वितरण एमाले निकट युवा संघको धान राेपाइँमा कुटाकुट