४ जेष्ठ २०७९, बुधबार

May 18, 2022

मंसिर ९,

Advertisement

बुटवल । रुपन्देहीको भैरहवामा जारी शेरबहादुर सेन्चुरी अन्तरकलेज जिल्ला स्तरीय टी–ट्वन्टी क्रिकेट प्रतियोगितामा सोमबार भएको खेलमा काशी नोबल एकेडेकी र न्यू होराइजन कलेज विजयी भएका छन् । काशीले शनसाइन आवासी उच्च माविलाई ४ विकेट र होराइजनले भैरहवा नमूना उच्च माविलाई ८९ रनले पराजित गर्यो ।

टस जितेर पहिला ब्याटिङ गरेको शनसाइनले सबै विकेट गुमाई ९५ रनको योगफल बनायो । उसका लागि मन्दिप खत्रीले १७, सागर थापा र शिवकुमार मौर्यले समान ११÷११ रनको योगदान गरे । बलिङमा काशीका अजयकुमार लोहनी र सन्देश जीसीले २÷२ तथा दुर्गेश गुप्ता र शंकर रानाले १÷१ विकेट लिए ।

जवाफमा काशीले ६ विकेट क्षतिमा ९६ रन बनाउँदै लक्ष्य पूरा गर्यो । उसका लागि शंकर रानाले सर्वाधिक ६७ र संदीप क्षेत्रीले ११ रन बनाए । बलिङमा शनसाइनका शिवकुमार मौर्य र यम क्षेत्रीले २÷२ तथा विष्णु कटेरियाले १ विकेट लिए । खेलमा शंकर राना म्यान अफ द म्याच घोषित भए ।

दोस्रो खेलमा टस जितेर ब्याटिङ गरेको होराइजनले ३ विकेट क्षतिमा १६० रनको विशाल योगफल बनायो । उसका लागि कुशल मल्लले ९५, अमर मिश्राले २९ र मनिष थापाले १६ रन बनाए । बलिङमा भैरहवा नमूनाका धिरज गौडले २ र रुपेश कुर्मीले १ विकेट लिए । जवाफमा भैरहवा नमूनाले सबै विकेट गुमाउँदै जम्मा ७१ रन मात्रै बनायो । उसका लागि इकलाख अहम्मदले २९ र अब्दुल रबले १७ रन बनाए ।

बलिङमा होराइजनका कृष्ण पराजुलीले ५, मौसम ढकालले ३ तथा कुशल मल्लले १ विकेट लिए । खेलमा होराइजनका कृष्ण पराजुली म्यान अफ द म्याच घोषित भएको आयोजक संस्थाका सचिव संजय गुरुङले बताए । जिल्लाका १६ वटा कलेज सहभागी प्रतियोगिता मंसिर १४ गतेसम्म चल्नेछ । प्रतियोगितामा विजेता टिमले ४० हजार र उपविजेताले २० हजार तथा उत्कृष्ट खेलाडीले ५ हजार नगदसहित ट्रफी प्राप्त गर्नेछन् । संघका सदस्यसमेत रहेका युवा व्यवसायी विमल सेन्चुरीले आफ्ना स्वर्गीय हजुर बुवा शेरबहादुरको स्मृतिमा प्रतियोगिताको मुख्य प्रायोजन गरेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तुलसीपुर उपमहानगरः एमाले २४ मतले अगाडि ढिलै भए पनि एमालेले विवेकले काम गर्योः नारायणकाजी श्रेष्ठ बुटवलमा बाबुराम भन्दा खेलराज ५ हजार १३ मतले अगाडि सितगंगा ५ को वडाध्यक्षमा कांग्रेसका बेल्बासे निर्वाचित २२ घण्टादेखि रोकिएको पाँचपोखरीकाे मतगणना अझै सुरु हुन सकेन बुटवलका १९ वडामध्य १२ वडाको मतपरिणाम सार्वजनिक, कुन वडा कस्ले जिते? यस्ताे छ डडेल्धुराका सातवटै स्थानीय तहको अन्तिम मत परिणाम ४१० स्थानीय तहको नतिजा सार्वजनिक, कुन पार्टीको कति स्थानमा अग्रता ? देवदहमा गठबन्धनलाई पछि पार्दै एमाले : मेयर, उपमेयर दुबैमा अग्रता नवलपरासीको सरावल अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा एमाले विजयी बुटवलमा पाण्डेको साढे ४ हजार मतले अग्रता, उप-प्रमुखमा सावित्रा अघि शुद्धोधनमा गठबन्धन दल कांग्रेसबाट बस्याल विजयी, उप प्रमुखमा एमालेकी ज्ञवाली भरतपुरमा गठबन्धनकी रेनु दाहालको अग्रता, मतान्तर फराकिलो बनाउँदै चुनावलगत्तै सार्वजनिक यातायातको भाडापनि बढ्याे, आजदेखि नयाँ दर लागू काठमाण्डौंमा बालेनको अग्रता कायमै, स्थापितभन्दा करिब दोब्बरले अघि गैंडाकोट नगरपालिकाको मेयर र उपमेयरमा कांग्रेस उम्मेदवार निर्वाचित बालेन र सुनिता हजारौं मतले अगाडि रुपन्देहीको कञ्चनमा कांग्रेसका ढकाल विजयी उम्मेदवारको मृत्युपछि स्थगित तुलसीपुर उपमहानगर-१७ मा मँगलबार मतदान सम्पन्न लुम्बिनीको घोराही उपमहानगरमा एमालेको अग्रता कायमै, ४०११ को मतान्तर