१० आश्विन २०८०, बुधबार

Sep 27, 2023

मंसिर ९,

Advertisement

बुटवल । रुपन्देहीको भैरहवामा जारी शेरबहादुर सेन्चुरी अन्तरकलेज जिल्ला स्तरीय टी–ट्वन्टी क्रिकेट प्रतियोगितामा सोमबार भएको खेलमा काशी नोबल एकेडेकी र न्यू होराइजन कलेज विजयी भएका छन् । काशीले शनसाइन आवासी उच्च माविलाई ४ विकेट र होराइजनले भैरहवा नमूना उच्च माविलाई ८९ रनले पराजित गर्यो ।

टस जितेर पहिला ब्याटिङ गरेको शनसाइनले सबै विकेट गुमाई ९५ रनको योगफल बनायो । उसका लागि मन्दिप खत्रीले १७, सागर थापा र शिवकुमार मौर्यले समान ११÷११ रनको योगदान गरे । बलिङमा काशीका अजयकुमार लोहनी र सन्देश जीसीले २÷२ तथा दुर्गेश गुप्ता र शंकर रानाले १÷१ विकेट लिए ।

जवाफमा काशीले ६ विकेट क्षतिमा ९६ रन बनाउँदै लक्ष्य पूरा गर्यो । उसका लागि शंकर रानाले सर्वाधिक ६७ र संदीप क्षेत्रीले ११ रन बनाए । बलिङमा शनसाइनका शिवकुमार मौर्य र यम क्षेत्रीले २÷२ तथा विष्णु कटेरियाले १ विकेट लिए । खेलमा शंकर राना म्यान अफ द म्याच घोषित भए ।

दोस्रो खेलमा टस जितेर ब्याटिङ गरेको होराइजनले ३ विकेट क्षतिमा १६० रनको विशाल योगफल बनायो । उसका लागि कुशल मल्लले ९५, अमर मिश्राले २९ र मनिष थापाले १६ रन बनाए । बलिङमा भैरहवा नमूनाका धिरज गौडले २ र रुपेश कुर्मीले १ विकेट लिए । जवाफमा भैरहवा नमूनाले सबै विकेट गुमाउँदै जम्मा ७१ रन मात्रै बनायो । उसका लागि इकलाख अहम्मदले २९ र अब्दुल रबले १७ रन बनाए ।

बलिङमा होराइजनका कृष्ण पराजुलीले ५, मौसम ढकालले ३ तथा कुशल मल्लले १ विकेट लिए । खेलमा होराइजनका कृष्ण पराजुली म्यान अफ द म्याच घोषित भएको आयोजक संस्थाका सचिव संजय गुरुङले बताए । जिल्लाका १६ वटा कलेज सहभागी प्रतियोगिता मंसिर १४ गतेसम्म चल्नेछ । प्रतियोगितामा विजेता टिमले ४० हजार र उपविजेताले २० हजार तथा उत्कृष्ट खेलाडीले ५ हजार नगदसहित ट्रफी प्राप्त गर्नेछन् । संघका सदस्यसमेत रहेका युवा व्यवसायी विमल सेन्चुरीले आफ्ना स्वर्गीय हजुर बुवा शेरबहादुरको स्मृतिमा प्रतियोगिताको मुख्य प्रायोजन गरेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

साफ यू-१९ च्याम्पियनसिप फुटबल : भारतसँग नेपाल स्तब्ध बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन बाँकेमा पाटेबाघ मृत फेला राष्ट्रियव्यापी पावरलिफ्टिङ्ग प्रतियोगिता एनवाईएफसी क्लासिक-२०२३ सम्पन्न संखुवासभाका कांग्रेस जिल्ला सभापति दिपक खड्काले दिए राजीनामा सेयर बजार १८.६० अंकले घट्यो सुन किन्ने बहानामा चोरी गर्ने चारजना पक्राउ चलचित्र परदेशी-२ को शिर्ष गीत ‘परदेशी छुकछुके रेलैमा..’ सार्वजनिक हत्या आराेपमा एकजना पक्राउ पर्यटन प्रर्वद्धनमा नीजि र सरकारी क्षेत्रको सहकार्य आवश्यक लागूऔषधसहित ९ जना पक्राउ रुपन्देहीका ३ सय ६० विद्यार्थीलाई शान्ती र सद्भावका लागि संबाद शिक्षा जुवा खेलिरहेको अवस्थामा १८ जना पक्राउ सालकको खपेटासहित चारजना पक्राउ बालिका बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ उपचार छाडेर चिकित्सक आन्दोलनमा, सुरक्षाको जिम्मा सरकारले लिन्छ : स्वास्थ्यमन्त्री बस्नेत नयाँ खिम्ती २२० केभी सबस्टेसनको क्षमता बृद्धि : विद्युत् खेर नजाने, निर्यात परिमाण बढ्ने प्रधानमन्त्री प्रचण्ड ल्हासामा घट्यो सुनचाँदीको मूल्य