१७ चैत्र २०७९, शुक्रबार

Mar 31, 2023

बुटवल । रुपन्देहीको तिलोत्तमाको मत गणना पुनः रोएिको छ । कर्मचारीले एमालेको मत बढाएको भन्दै मंगलबार कांग्रेसले विरोध गरेपछि रोएिको मतगणना बुधबार राति ९ बजेदेखि हुने सहमति भएको थियो ।

सर्वदलीय तथा निर्वाचन आयोगसहितको सहमति अनुसार बुधबार राति मतगणना सुरु भएतापनि पनि रोकिएको छ । एमाले प्रतिनिधिले मापसे सेवन गरी मतगणना स्थल प्रवेश गरेपछि विवाद भएको कांग्रेस प्रतिनिधिहरुले बताएका छन् । उनीहरुले एमाले तिलोत्तमा ५ का वार्ड सदस्य उम्मेदवार मनिष अधिकारी मापसे सेवन गरी मतगणना स्थलमा प्रवेश गरेको बताएका छन् ।

उता एमाले प्रतिनिधिहरुले भने शान्ति नमुना माध्यमिक विद्यालयका प्रध्यानाध्यापक कुलप्रसाद लामिछाने मतगणना स्थलमा दलको प्रतिनिधि बनेर गएपछि बिवाद उत्पन्न भएको बताएका छन् । स्रोतका अनुसार स्थागित मतगणनालाई थप सुरक्षासहित कडा निगरानीमा सूचारु गर्ने आवश्यक परे सेना परिचालन गर्ने तयारी रहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कुनै विचार बोकेकालाई ‘वाइपास’ गरेर नेपाल पत्रकार महासंघ चल्दैन भैरहवामा मेयर कप चैत २२ गतेदेखि चलचित्र बिकास बोर्डका अध्यक्ष केसीको गुनासो : काम गर्न अधिकार नै छैन खसीबोका चोरी गर्ने र किन्ने तीनजना पक्राउ न्यायको पर्खाइमा प्रसूति महिला, श्रीमान फरार भएपछि शिशु र आमाको बिचल्ली नवनियुक्त मन्त्रीहरुले लिए पद तथा गोपनियताको शपथ सरकार विस्तारपछि नयाँ रेकर्ड बनाउने गरी काम गर्छौं : प्रधानमन्त्री खानेपानीमन्त्री अब्दुल खानले दिए राजीनामा उपनिर्वाचन : तनहुँ र बारामा २६ दल दर्ता पार्टीभित्र भागवण्डा नमिलेपछि काँग्रेसले बुझायो चार मन्त्रीको मात्रै नाम माल्टा पठाउने नाममा ठगी राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीबीच भेटवार्ता, दिउँसो ३ बजेका लागि शपथको तयारी दाइजाे प्रथा र महिला हिंसाविरुद्ध मधेशमा सडक नाटक प्रदर्शन एकैदिन तोलामा एक हजार रुपैयाँ बढ्यो सुनको भाउ लुम्बिनीमा राष्ट्रिय मिडिया सम्मेलन : पत्रकारिताको भूमिका परिवर्तन गर्न मन्त्री शर्माको आग्रह मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु बिमा कम्पनीहरूले लाइसेन्स नवीकरण गर्नु नपर्ने कोरोना जोखिम बढेपछि भारतबाट फर्किने निगरानीमा, सीमामा कडाइ अमेरिकी डलरको भाउ स्थिर रहँदा युरो बढ्यो आईपीओ निष्कासन गर्ने प्रस्तावसहित आज कान्तिपुर टेलिभिजनको विशेष साधारणसभा बस्दै