१९ असार २०७९, आईतवार

Jul 3, 2022

भैरहवा । रुपन्देहीको सिद्धार्थनगर नगर पालिकामा नेपाली कांग्रेसका इश्तियाक अहमद खान विजयी भएका छन । मतगणना सुरु भए देखि नै अग्रता लिएका खानले ९ हजार १ सय ३४ मत ल्याइ विजयी भएका हुन । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी राप्रपाका सागर प्रताप राणाले ८ हजार १ सय ३७ मत र नेकपा एमालेका डाक्टर राम प्रसाद बस्यालले ७ हजार ३ सय ५ मत र जसपाका मातृकाप्रसाद यादवले १ हजार ९ सय ८९ मत प्राप्त गरेको निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जानकारी दिएको छ ।

Advertisement

यस्तै उप-प्रमुखमा नेकपा एमालेकी उमा अधिकारी ८ हजार ८सय १३ मत प्राप्त गरि विजयी भएकी छिन । उनको निकटतम प्रतिद्वन्द्वी राप्रपाकी विनिता गुप्ताले ६ हजार ५ सय ४४ मत प्राप्त गरिन भने माओवादी केन्द्रकी कमला थापाले ४ हजार ५ सय ९२ मत र जसपाकी आश्मा खातुनले २ हजार ४ सय ४२ मत प्राप्त गरिन ।

सिद्धार्थनगर नगर पालिका वडा नम्बर १ मा जसपाका उज्वल पोखरेल ७ सय ५८ मत ल्याइ विजयी भएका छन ।उनका निकटतम प्रतिद्वन्दी नेपाली कांग्रेसका याम बहादुर थापाले ७ सय २० मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर २ मा राप्रपाका छेदीलाल श्रीवास्तव ४ सय ४३ मत ल्याइ विजयी भएका छन नेकपा एसका सुनिल कुमार पुन ४ सय ३६ मत ल्याइ दोश्रो भए ।

वडा नम्बर ३ मा पनि राप्रपाकै नारायण प्रसाद उपाध्याय ८ सय ७ मत ल्याइ विजयी घोषित भए । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी माओवादीका केशव कुवरले ७ सय ६६ मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर ४ मा राप्रपाकै मुक्तिनाथ यादव ९ सय ७ मत ल्याइ विजयी भएका छन । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेका मिलन बस्नेतले ५ सय ८३ मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर ५ मा नेपाली कांग्रेसका पुरन प्रसाद श्रेष्ठ २ सय ६५ मत ल्याइ विजयी भए । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेका चेत बहादुर क्षेत्रीले २ सय ४ मत पाए ।

यसै गरि वडा नम्बर ६ मा कांग्रेसकै बिरेन्द्रनाथ श्रीवास्तव १ हजार १ सय ५ मत ल्याइ पुन: वडाध्यक्षमा दोहोरिएका छन । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी एमालेका रामदयाल तेलीले ८ सय ७ मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर ७ मा पनि कांग्रेसकै दामोदर शर्मा विजयी भएका छन । शर्माले ५ सय ३३ मत ल्याउदा राप्रपाका चन्द्रभक्त श्रेष्ठले ३ सय ७४ मत प्राप्त गरे ।

वडा नम्बर ८ मा कांग्रेसकै राजनजङ्ग राणा दोहोरिएका छन । राणाले १ हजार ४ सय ८४ मत प्राप्त गर्दा उनका प्रतिद्वन्द्वी उमेष थापाले १ हजार २ सय १२ मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर ९ मा नेकपा एमालेले कांग्रेसलाई पराजित गरेको छ । एमालेका शेषनारायण भन्डारी ८ सय ९४ मत ल्याइ पुन: वडाध्यक्षमा दोहोरिएक छन भने कांग्रेसका फणिन्द्र पौडेलले ७ सय ९८ मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर १० म पनि एमालेकै सुर्जमन अहिर १ हजार १ मत ल्याइ विजयी भए ।

उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका विजयनाथ धोबीले ७ सय २१ मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर ११ मा एमालेकै दिलिप कुमार यादव ४ सय ८२ मत ल्याइ विजयी भए भने उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका राजेश्वर यादव ४ सय ४६ मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर १२ मा कुमार गुरुङ ६ सय ५५ मत ल्याइ विजयी भएका छन ।

उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी करुन्जन श्रेष्ठले ५ सय ५६ मत प्राप्त गरे । यस्तै वडा नम्बर १३ मा सोम बहादुर गुरुङ विजयी भएका छन । उनले ६ सय ९३ मत प्राप्त गर्दा उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी सतिश मर्सानीले ५ सय ५ मत प्राप्त गरेको निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जानकारी दिएको छ । नगरमा ४४ हजार ६ सय मतदाता रहेकोमा ३२ हजार ६७ मत खसेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! पौडी खेल्ने क्रममा दुई भारतीय नागरिकको मृत्यु तत्कालीन नेकपाका बहुमत सदस्यको भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ? सरसफाइका लागि कठोर नीति ल्याउँदै तुलसीपुर चट्याङ लागेर ३ बाख्रा र एक भैंसी मरे, एक महिला घाइते जन्ती हिँडेको ट्याक्टर दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु फूलहरूलाई के हिउँद, के बर्खा (फोटोफिचर) बुटवल मण्डपको नाम फेर्ने उपमहानगरको निर्णयप्रति व्यवसायिक संघ-संस्थाहरुको असहमति, फिर्ता लिन माग तुलसीपुरका पानी मुहान क्षेत्रमा चुनढुगा उत्खननको तयारी, खानेपानी संस्थाको बिरोध एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल तिलोत्तमालाई युवामैत्री स्थानीय शासन घोषणा गर्न प्रतिबद्धता छोरी भएर जन्मिनु विडम्बना हो ! अर्थ मन्त्रालयले लुकायो बजेट भाषणको अघिल्लो दिनको सीसीटीभी फुटेज हस्ताक्षर किर्ते गरी छ्यालिस लाख रुपियाँ अपचलन गर्ने कर्मचारी पक्राउ पन्ध्र प्रतिशत दलित बालबालिका विद्यालयको पहुँच बाहिर पत्रकार पन्थीको ‘अन्ट्रान्सलेटेबल’ विश्वका १२ देशमा अमेजनमार्फत हार्डकभर र पेपरब्याकमा विपद्बाट हुने क्षति न्यूनिकरण गर देशको आर्थिक अवस्था गम्भीर संकटमा : प्रचण्ड सेयर बजारमा हरियाली बुटवलमा साइन्स-म्याथ ओलम्पियाड, कान्ति माविका शिशिर प्रथम