१४ जेष्ठ २०८०, आईतवार

May 28, 2023

बुटवल । भनभने (गुल्मी) सम्पर्क समाज रुपन्देहीको पाँचौ साधारण सभा तथा अधिवेशनले लोक नाथ पन्थीको अध्यक्षमा नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको छ । समाजको प्रथम उपाध्यक्षमा साबित्रा देवी पन्थी द्वितीय उपाध्यक्षमा विष्णु प्रसाद घिमिरे, तृतीय उपाध्यक्षमा बिष्णु हरी पन्थी, सचिबमा भोजराज घर्ति, सहसचिबमा पदम जिसी, कोषाध्यक्षमा प्रकाश पन्थी र सहकोषाध्यक्षमा नित्यानन्द पन्थी रहेका छन् ।

सदस्यहरुमा मिन प्रसाद पौडेल, पिताम्बर पन्थी, सुनिल घर्ति, मिन प्रसाद पन्थी, चिन्तामणी पन्थी, भुबन पन्थी कमला केसी, जमुना पौडेल, जगत चन्द र गोपाल भन्डारी रहेको छन् । समाजले साधारण सभासहित वनभोज कार्यक्रमको समेत आयोजना गरेको सल्लाहकार बुद्धि पराजुलीले बताए । समाजमा भनभनेबाट रुपन्देहीमा रहेर विभिन्न्न पेशा, व्यवसाय तथा अध्ययन अध्यापन गरिरहेकाहरुको सहभागिता रहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आम्दा अस्पतालको स्तरवृद्धिको समझदारी गर्न बुटवलको टोली जापान प्रस्थान बुटवलमा भारतीय नम्बरको कारको ठक्करबाट प्रहरी साहयक हवल्दार अमृत बस्नेत घाइते ‘छल्दी खोलामा बाढी आएपछि स्थानीयले भने : विपतमा खै रेसुङ्गा र इस्माका जनप्रतिनिधी ?’ बुटवलका मासुपसलमा खसीबोकाको भनेर बाख्रीको मासु विक्रि, ७५ किलो मासु जफत गरी नष्ट नदी उत्खनन् गर्न नपाएपछि ट्याक्टर व्यवसायीले घेरे देवदह नगरपालिका सरकारको आर्थिक सर्वेक्षणले भन्छ- अर्थतन्त्र सुधार हुँदैछ [पूर्णपाठ] बुटवलको ढवाहामा जेठ २५ गतेदेखि ‘दोस्रो पीस पार्क मेला’ हुने भारत भ्रमणबारे पूर्वप्रधानमन्त्रीसहित नेताहरुसँग मागे प्रधानमन्त्री प्रचण्डले सुझाव सेयर बजार दोहोरो अंकको गिरावट अर्घाखाँचीको शितगंगा–५ जुकेनामा बिपि स्मृति भवन बन्ने धर्नामा बसेका अधिकारकर्मीहरु पक्राउ प्रतिनिधिसभा संसदीय सुनुवाइ समिति गठन, यही हुन् सदस्यहरू अनिता ढुंगानालाई योजना आयोगको सदस्यमा नियुक्त गर्ने सरकारको निर्णय ७० वर्षीया वृद्धा र १७ वर्षीया किशोरी बलात्कृत भाडादर छुट गरी सहयोग गर्न होटल ब्यवसायीहरुको घरधनीलाई आग्रह तमोर जलाशययुक्त आयोजनाबाट पावर चाइनालाई बिदाइ गर्ने प्रक्रिया अघि बढाइयो अनुष्का भन्छिन्–वर्षमा एउटामात्र फिल्म बुटवलका रुकबहादुर आफ्नै सुत्ने कोठामा मृत फेला प्रि ओपन सेसनमा नेप्से सूचक बढ्यो घट्यो सुनको मूल्य, चाँदीकाे बढयाे