२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

आलमको अपराध मानबता बिरोधि अपराध हो। यस्ता अपराध कोसोभो र अन्य थुप्रै ठाउँमा भएका छ्न। यस्तै किसिमका “पीडित वा घाइतेलाई क्रूरता प्रयोग गरि जापानी सेनाले नान्जिङ्गमा मारेको थियो। रौतहटका जनता न्यायको अशामा छन। अहिले रौतहटबाट काठमाडौं तिर जांदा कतिपय मानिसका अनुरोध गुन्जिदैछन। यस मुद्दामा मैले पीडितको तर्फबाट बहस गर्ने निधो गरें। न्याय मर्नु हुन्न । पुनस्च: कुरा छुटेछ। अरु कोहि कानुन ब्यबसायी सहयोग गर्न चाहानु हुन्छ जानकारी गराउनु होला ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए वर्षाले दाङमा घर भत्कियो अब चन्द्रमामा बिरुवा उब्जनी गर्ने बुटवल-पाल्पा सडक अवरुद्ध, पुर्व-पश्चिम राजमार्ग विद्युत पोल ढलेर रोकियो काठमाडौंको चन्द्रागिरिमा पहिरो : एकै परिवारका तीनजनाको मृत्यु आज पनि लुम्बिनीसहित चार प्रदेशमा भारी वर्षा अम्बानी परिवारलाई मार्ने धम्की दिने व्यक्ति पक्राउ राप्तीको बाढीले तीन सयभन्दा बढी घर डुबायो अक्षर चिन्दै आमाहरु, अब कसैको सहारा लिनु पर्दैैन १६ जनाको मृत्यु , ३३ घाइते भएको बारा बस दुर्घटना: बसको ब्रेक फेल भएपछि चालक हाम फालेका थिए बलात्कार आरोपी प्रहरी निरीक्षकलाई छुटाउन भरत शाहसहित कांग्रेस नेता सक्रिय बारा बस दुर्घटना : मृतक १६ मध्ये १४ को पहिचान खुल्यो (नामावलीसहित) ४० प्रतिशत हिस्सा दिनु पर्ने कोइराला समुहको ठहर गण्डक ब्यारेजका ३६ वटै ढोका खोलियो, सतर्क रहन आग्रह