२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

असोज २९,
ग्लोबल आवाज
बुटवल । प्रदेश स्तरीय क्रिकेट प्रतियोगिता सर्बोत्तम तिलोत्तमा प्रिमियर लिग सिजन–३ को पाँचौं दिन बुधबार भएका खेलमा पाल्पाली लिजेन्डस् र रेन्बो ज्ञानोदय गोल्ड विजयी भएका छन् । लिग चरण अन्तरगत बुधबार भएको पहिलो खेलमा रेन्बो गोल्डले रुपन्देही पल्टन्स्लाई ६ विकेटले पराजीत गरेको हो । टस जितेर पहिले ब्याटिङ रोजेको रुपन्देहीले १६ दशमलव ३ ओभरमा सबै विकेट गुमाएर ७६ रनमा समेटिएको थियो । रुपन्देहीका लागि दिनेश मगरले १६ तथा दिपेन्द्र सिं ऐरीले १५ रन बाहेक अन्य खेलाडीले दोहोरो अंक बटुल्न सकेनन् ।

रेन्बोका लागि प्रजिस जि.सी र दिवान पुनले समान ३ तीन विकेट लिएका थिए भने कमल ओली, जितेन्द्र शाही र सुनिल धमालले समान १ एक विकेट लिएका थिए । ७७ रनको झिनो लक्ष्य पक्षाएको रेन्बोले १२ दशमलव १ ओभरमा ४ विकेट गुमाएर जीत दर्ता गरेको हो । रेन्बोका लागि सुनिल धमालले ३९, हर्जित सिंले २१, देव खनालले ११ तथा आनन्द गौडले १ रनको योगदान गरेका थिए । बलिङतर्फ रुपन्देही गोल्डस्का रुपेस कुर्मी, दिपेन्द्र सिं ऐरी र रोविन क्षेत्रीले समान १ एक विकेट लिएका थिए । बुधबारको पहिलो खेलमा दिवान पुन म्यान फ दि म्याच घोषित भएका छन् । प्रतियोगिता अन्तरगतको दोस्रो खेलमा पाल्पाली लेजेन्डस् ७ विकेटले विजयी भएको छ । टस हारेर पहिले व्याटिङको निम्तो पाएको एक्सपर्ट रोयल शंकरनगर दिएको १ सय ५२ रनको लक्ष्य ३ विकेटको क्षेतीमा पाल्पाले हासिल गरेको हो ।

पाल्पालीका सुबेन्दु पाण्डे र निर्मल थापाको १ सय १८ रनको साझेदारीको सहायताले पाल्पालीले आजको खेलमा जीत दर्ता गर्दै प्रिमियर लिगको सेमिफाईनलमा दाबेदारि पेश गरेको छ । पाल्पाली लिजेण्डस्ले लिगका ४ खेलमा ३ खेलमा बिजयी हुँदै सेमिफाइनलमा दाबेदारी पेश गरेको हो । पाल्पाली लिजेण्डस्ले आफ्नो अन्तिम ओभरको पहिलो बलमा लक्ष्य प्राप्त गरेको थियो । यस अघि ब्याटिङ्ग गरेका शंकरनगरका लागि रोहितकुमार पौडेलले सर्बाधिक ८५ रनको योगदानगर्दै बिपक्षिको २ विकेट लिन सफलभएकाथिए । प्रतियोगितामा पाल्पालीका सुबेन्दु पाण्डे म्यानअफ द म्याच र निर्मल थापा मष्ट भ्यालुएवल प्लेयर बन्न सफल भए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार