५ कार्तिक २०७८, शुक्रबार

Oct 22, 2021

परासी । पूर्व-पश्चिम राजमार्ग अन्तरगत पश्चिम नवलपरासीको सुनवलमा गएराति मोटरसाइकल दुर्घटनामा परि एक जनाको मृत्यु भएको छ । सुनवल ७ ज्यामिरेमा सडक विस्तारका क्रममा बनाइएको डाइभर्सनमा मोटरसाइकल पल्टिंदा सुनवल वडा नम्बर ४ का २७ वर्षीय विष्णु चौधरीको मृत्यु भएको हो । 

सुनवल बाट बुटवल तर्फ जादै गरेका चौधरी चढेको लु ३७ प ६९५० नम्बरको मोटरसाइकल गएराति पौने ११ बजे तिर आफै अनियन्त्रित भएर पल्टिएर दुर्घटना भएको प्रहरीले जनाएको छ । दुर्घटना पछि टाउकोमा चोट लागेर गम्भिर घाईते भएका उनको लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल बुटवलमा उपचारको लागी लगिएपनि डाक्टरले मृत घोषित गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पश्चिम नवलपरासीले जनाएको छ ।

सुनवलमै मोटरसाइकल डाइभर्सन बाट खस्दा केही महिना अगाडि पनि एक व्यक्तिको मृत्यु भएको थियो ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले स्थायी कमिटीमा १० बुँदे कार्यदलले सुझाव प्रस्तुत गर्दै मन मोतीपुर घटनामा मारिएकालाई क्षतिपूर्तिको माग आफ्ना र पहुँचवाला सञ्चार गृहलाई मात्रै बजेट वितरण गरेकोप्रति प्रकाशन समाजद्वारा लुम्बिनी प्रदेश सरकारलाई ध्यानाकर्षण किसानको आँशु रोक, पीडामा मल्हम लगाऊ नेपालकै तेस्रो ठूलो विद्युत सवस्टेशनको परीक्षण सफल रुपन्देहीमा लाखौँको अबैध काठ बरामद चितवन घटनाले उब्जिएका प्रश्नहरु अदालती मिलापत्रमा विश्वास घट्यो कोभिडबाट १ लाख २० हजार स्वास्थ्यकर्मीको मृत्यु रामपुरको छाङ्दी झरनामा पर्यटकको आकर्षण सडक विस्तारः तनहुँ खण्डमा सात हजार रुख काटिने माटाका भाँडा बनाउने कुमालेलाई भ्याइनभ्याइ स्वास्थ्यकर्मीलाई कोभिडको खोप उपलब्ध गराउन विश्व स्वास्थ्य सगठनको आग्रह लयमा फर्किँदै बागलुङका पर्यटन व्यवसाय जुवाखालबाट पक्राउ परेका वडाअध्यक्ष छुटे दसैं सकियो, गाउँ रित्तियो विकास आयोजनाको प्राविधिक परीक्षणमा कर्मचारी र बजेटको अभाव चीनले आक्रमण गरे ताइवानको रक्षा गछौंः अमेरिका बाढीपहिरो पीडितका लागि तत्कालीन र दीर्घकालीन योजना बनाएर अघि बढ्छौँः प्रधानमन्त्री देउवा