१३ असार २०७९, सोमबार

Jun 27, 2022

बुटवल । रोटरी क्लव अफ बुटवल वर्ष २०२१/२२ को दशौं र क्लबको १३८० औ नियमित बैठक शनिबार सम्पन्न भएको छ । क्लवका अध्यक्ष प्रा.डा. ताराप्रसाद उपाध्यायको अध्यक्षतामा भर्चुअल रुपमा बसेको बैठकको एजेण्डा रोटरी इन्फर्मेशन रहेको थियो ।

बैठकमा रोटरी इन्फर्मेशनबारे जानकारी दिंदै रोटरी क्लब अफ पाटन साउथका पूर्व-अध्यक्ष दिनेश मानन्धरले रोटरीमा आपसी भाइचाराको सम्बन्ध स्थापित नगरीकन सेवा गर्न नसकिने बताए । रोटरी विशुद्ध सामाजिक संस्था रहेको र यसमा आवद्ध रोटरीयनहरुले आफू र आफ्नो परिवारभन्दा माथि उठेर सेवा गर्नुपर्नेमा उनले जोड दिए । जसले सेवा गर्न सक्छ, उसले नै रोटरीबाट फाइदा लिन सक्ने पनि मानन्धरले बताए ।

त्यस अवसरमा रोटरीयनहरु मणिरत्न पाण्डे, पुरन श्रेष्ठ लगायतले रोटरी सम्बन्धी विभिन्न जिज्ञासा तथा सुझाव राखेका थिए । बैठकमा क्लवका सचिव खिमनारायण पराजुलीले अघिल्लो बैठकले गरेका निर्णयहरुबारे जानकारी गराएका थिए । त्यस्तै बैठकमा रोटरीयन वासुदेव अर्याल, क्लवका पुर्व अध्यक्ष हुतानन्द खनाललगायतले पनि आफ्नो धारणा राखेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सरकारले अमेरिकालाई एसपीपीमा संलग्न नहुने पत्र पठाइसक्यो : गृहमन्त्री खाँण गोठमा आगलागी हुँदा १२ पशुचौपाया मरे खोला छ किनार छैन, सरकार छ सरोकार छैन ! नेप्सेमा दोहोरो अंकको गिरावट नेता आउँदा एयरपोर्टमा माला र खादा लिएर लावालस्कर लाग्ने संस्कार छोडौं : एमाले उपाध्यक्ष पौडेल पाल्पाको रिब्दिकोटमा १२ वर्षीया बालिकामाथि करणी गर्ने युवा पक्राउ आगलागी हुँदा निसास्सीएर ६ वटा पशु चौपाया मरे रुपन्देहीमा निर्वाचन क्षेत्र रणनैतिक सडक अन्तरगत झुलनीपुर-अजमा सडक शिलान्यास जापानका ३ करोड ७० लाख मानिसलाई भनियो– बिजुली कम प्रयोग गर्नू निरन्तर वर्षा, समय अघिनै रोपाइँ सुरु सर्वोच्चको आदेश- कैदीबन्दीले भोट हाल्न पाउने व्यवस्था गर्नू काठमाडौँ उपत्यकामा १२ जनामा हैजा देखियो आलिया भट्ट गर्भवती, दिइनु चाँडै बच्चा आउने जानकारी नेकपा एसको पहिलो केन्द्रीय परिषद् बैठक जारी, मन्त्रीबाट हटाइएका नेता गएनन् क्षमताअनुसार काम गर्छु, पदको दुरुपयोग गर्दिन : सहरी विकासमन्त्री चौधरी नवनियुक्त मन्त्रीहरूले लिए पद तथा गोपनीयताको शपथ ११ महिनामा ३४ अर्बभन्दा बढीको तरकारीजन्य वस्तु नेपाल भित्रियो १२ सय लिटर तेलसहित चार जना पक्राउ जिपको ठक्करबाट पैदलयात्रीको मृत्यु देशभरी मनसुनी वायुको प्रभाव थप सक्रिय, यी प्रदेशमा हुनेछ आज भारी वर्षा