१३ असार २०७९, सोमबार

Jun 27, 2022

बुटवल । नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका-१७ को वडा सभापतिमा ओम बहादुर घिमिरे बाबुराम सर्वसम्मत चयन भएका छन् । यस्तै, उपसभापतिमा मान बहादुर गुरुङ र केशब भट्टराई, सचिवमा कमल बहादुर गुरुङ र गिता पाण्डे, सहसचिवमा लक्ष्मी भुसाल र ज्ञानुमाया पोखरेल रहेका छन् ।

यस्तै सदस्यहरुमा टिकाराम पौडेल, सन्त कुमारी थारु, लक्ष्मण पौडेल, कल्पु थारु ,कमला पौडेल, दुर्गा राना ,ओम प्रकाश जोगी, विष्णु अर्याल, मानबहादुर श्रेष्ठ, प्रभात राना, विनोद कुमार हजाम, एनकला भण्डारी र दिनेस भुसाल रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेप्सेमा दोहोरो अंकको गिरावट नेता आउँदा एयरपोर्टमा माला र खादा लिएर लावालस्कर लाग्ने संस्कार छोडौं : एमाले उपाध्यक्ष पौडेल पाल्पाको रिब्दिकोटमा १२ वर्षीया बालिकामाथि करणी गर्ने युवा पक्राउ आगलागी हुँदा निसास्सीएर ६ वटा पशु चौपाया मरे रुपन्देहीमा निर्वाचन क्षेत्र रणनैतिक सडक अन्तरगत झुलनीपुर-अजमा सडक शिलान्यास जापानका ३ करोड ७० लाख मानिसलाई भनियो– बिजुली कम प्रयोग गर्नू निरन्तर वर्षा, समय अघिनै रोपाइँ सुरु सर्वोच्चको आदेश- कैदीबन्दीले भोट हाल्न पाउने व्यवस्था गर्नू काठमाडौँ उपत्यकामा १२ जनामा हैजा देखियो आलिया भट्ट गर्भवती, दिइनु चाँडै बच्चा आउने जानकारी नेकपा एसको पहिलो केन्द्रीय परिषद् बैठक जारी, मन्त्रीबाट हटाइएका नेता गएनन् क्षमताअनुसार काम गर्छु, पदको दुरुपयोग गर्दिन : सहरी विकासमन्त्री चौधरी नवनियुक्त मन्त्रीहरूले लिए पद तथा गोपनीयताको शपथ ११ महिनामा ३४ अर्बभन्दा बढीको तरकारीजन्य वस्तु नेपाल भित्रियो १२ सय लिटर तेलसहित चार जना पक्राउ जिपको ठक्करबाट पैदलयात्रीको मृत्यु देशभरी मनसुनी वायुको प्रभाव थप सक्रिय, यी प्रदेशमा हुनेछ आज भारी वर्षा मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदलयात्रीको मृत्यु ‘सिमान्तकृत वर्गका महिलामाथि हुने हिंसा अन्त्यमा सबै लाग्नुपर्छ’ झापामा बोरा भित्र भेटियो शव, टाउकोमा चोट