९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

बुटवल । नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका –६ को वडा सभापतिमा ताराप्रसाद ज्ञवाली सर्वसम्मत चयन भएका छन् । यस्तै, उपसभापतिमा भरतमणी पौडेल र योगमाया भट्टराई, सचिवमा प्रभा धिताल (पाण्डे) र रमेश न्यौपाने, सहसचिवमा चिन क्षेष्ठ र रेणु कर्माचार्य रहेका छन् ।

सदस्यहरुमा विनिता खनाल, दिलबहादुर आले, भूपेन्द्र पुन, हुमनाथ भट्टराई, ज्योति काफ्ले, प्रकाश खनाल, प्रदीप खनाल, पुष्पाञ्जली पोख्रेल, नारायण घिमिरे, पुनम पौडेल, रामप्रसाद भण्डारी, सीता घिमिरे, मनु भट्टराई र राधा ज्ञवाली रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सर्वोच्चले राष्ट्रपतिसँग माग्यो लिखित जवाफः विधेयक किन प्रमाणीकरण नगरेको ? अर्थमन्त्री शर्मा भन्छन्- कर्णालीकाे विकासमा कृर्षिकाे भूमिका महत्वपूर्ण छ जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा छुट्टाछुट्टै स्थानबाट ३५ जना पक्राउ सिद्धार्थ बैंकको दसैं योजना : अनलाइन कारोबार गर्दा २० प्रतिशत क्यास ब्याक पाउने राष्ट्रपतिविरुद्धको रिट न्यायाधीश फुयालको इजलासमा शालनालसहित शिशुको शव भेटियो भरतलाई भाग्यको साथ: बज्रपातमा ३५ करोडको चिट्ठा बढ्यो भीड, बढेन व्यापार जिप चलाउँदै गरेका चालकलाई बोलाएर कुटपिट घट्यो सुनचाँदीको मूल्य डेंगु महामारी नियन्त्रण गर्न सरकारले विशेष ध्यान दिनुपर्छः सिंह केन्द्रीय बैंकले १२ अर्बको ट्रेजरी बिल जारी गर्ने तुलसीपुरमा मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदलयात्रीको मृत्यु ट्याक्सी र स्कुटर ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु दसैँमा दुर्गम क्षेत्रमा अत्यावश्यक खाद्यन्न अभाव हुन दिन्नौँ: खाद्य कम्पनी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च एमाले देशको ठूलो पार्टी बन्छ: अध्यक्ष ओली सकियो सोह्र श्राद्ध, पितृ विसर्जन गरिँदै उडानमा यात्रुले परिचरलाई कुटेपछि … अरिङ्गाल पोल्ने क्रममा एकको मृत्यु, पाँच जना घाइते