१३ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 27, 2022

बुटवल । नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका –६ को वडा सभापतिमा ताराप्रसाद ज्ञवाली सर्वसम्मत चयन भएका छन् । यस्तै, उपसभापतिमा भरतमणी पौडेल र योगमाया भट्टराई, सचिवमा प्रभा धिताल (पाण्डे) र रमेश न्यौपाने, सहसचिवमा चिन क्षेष्ठ र रेणु कर्माचार्य रहेका छन् ।

सदस्यहरुमा विनिता खनाल, दिलबहादुर आले, भूपेन्द्र पुन, हुमनाथ भट्टराई, ज्योति काफ्ले, प्रकाश खनाल, प्रदीप खनाल, पुष्पाञ्जली पोख्रेल, नारायण घिमिरे, पुनम पौडेल, रामप्रसाद भण्डारी, सीता घिमिरे, मनु भट्टराई र राधा ज्ञवाली रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भिजिट भिसामा श्रम गन्तव्य मुलुक पुगेर पीडित बनेकाहरुको लागि ‘मार्सल टिम’ प्र्याङ्क भिडियो खिच्नेलाई अब कारबाही हुने दाङका २ सय ७ कुकुरको बन्ध्याकरण र रेविजविरुद्ध खोप क्रिकेट खेलाडीको बर्गीकरण : सन्दीपसहित पाँच जना ग्रेड ए मा,रुपन्देहीका भुर्तेल ग्रेड बी मा प्रदेश एकमा अन्तर्घात गर्नेहरुलाई एमालेले कारबाही गर्ने अछामको जनसंख्या साढे २८ हजारले घट्यो अनुमतिबिना सार्वजनिक स्थलमा फोटो,भिडियो खिच्न नपाइने तिनाउमा मृत भेटिएकी महिला सैनामैनाकी जित कुमारी घरेलु मैदानमा आर्मीलाई हराउँदै मनाङ फाइनलमा चिकित्सा शिक्षा आयोगका उपाध्यक्ष डा. गिरीमाथि ढुंगा प्रहार बुटवलको कालिकापथ वाइपास सडक : आधा अवधि सकिँदा २० प्रतिशत प्रगति तिलोत्तमाको डिङ्गरनगर र हरिहरपुरलाई जोड्न तिनाउ नदीमा पुल नेपालमा तीन करोड डोज खोप लगाइयो दिल्लीमा सप्ताहन्तको कर्फ्यू र जोरबिजोर व्यवस्था हट्यो थप ८ हजार १७ जनामा कोरोना संक्रमण, १५ जनाको मृत्यु कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या तीन पुग्यो काेराेना न्यूनीकरणका लागि जुम्लामा एकीकृत हेल्प डेस्क स्थापना स्थानीय तहको निर्वाचन : आयोग पदाधिकारीपछि कांग्रेसमा छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री देउवा मन्त्री रेणु यादवविरुद्ध कारबाही गर्न कांग्रेस नेताको उजुरी सेजमा ‘शक्ति’ प्रर्दशन, कानून पालना गर्न नसके पछि मुद्दा