११ आश्विन २०७८, सोमबार

Sep 27, 2021

बुटवल । नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका –६ को वडा सभापतिमा ताराप्रसाद ज्ञवाली सर्वसम्मत चयन भएका छन् । यस्तै, उपसभापतिमा भरतमणी पौडेल र योगमाया भट्टराई, सचिवमा प्रभा धिताल (पाण्डे) र रमेश न्यौपाने, सहसचिवमा चिन क्षेष्ठ र रेणु कर्माचार्य रहेका छन् ।

सदस्यहरुमा विनिता खनाल, दिलबहादुर आले, भूपेन्द्र पुन, हुमनाथ भट्टराई, ज्योति काफ्ले, प्रकाश खनाल, प्रदीप खनाल, पुष्पाञ्जली पोख्रेल, नारायण घिमिरे, पुनम पौडेल, रामप्रसाद भण्डारी, सीता घिमिरे, मनु भट्टराई र राधा ज्ञवाली रहेका छन् ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भैरहवास्थित भिम अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मी फेरी आन्दोलनमा, माग पुरा नभएको गुनासो २४ घण्टा व्यवसाय सञ्चालन गर्न पाउनुपर्ने माग पत्रकार पन्त सम्मानित ५० लाख धरौटीमा छुटे शर्मा नेप्सेमा उच्च अङ्कको गिरावट, कारोबार रकम समेत घट्यो पर्यटकको आगमनले उत्साहित हुँदै व्यवसायी नेपालमा थपिए १ हजार २८२ कोरोना संक्रमित, ७ जनाको मृत्यु बुटवलमा दशैं सस्तो बजार मध्य भोटेकोशीको आइपीओ बाँडफाँट दक्षिण कोरियामा कोरोना भाइरसले पुनः महामारीको रुप लियो सुरु भएन विद्युतीकरण सुस्ताएको पर्यटन व्यवसाय जुरमुराउँदै टिपरको ठक्करबाट बोलेरो चालकको मृत्यु लुम्बिनीको नेपालगन्ज उपमहानगर बैठकमा लफडा, एक घाइते फार्मेसी संघ, लुम्बिनी प्रदेशद्वारा शुभकामना तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम फार्क विद्रोहीको आक्रमणमा पाँच जनाको मृत्यु भारतमा थप २६ हजार नयाँ सङ्क्रमित मल अनुदानमा वृद्धि बेँसी झर्न थाले भेडी गोठ सरकारको लक्ष्यानुसार नै कोरोनाको खोप पुग्दै, नेपाल सार्कमा चौथो