१२ असार २०७९, आईतवार

Jun 26, 2022

बुटवल । नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका- ७ को वडा सभापतिमा दिननाथ गिरी सर्वसम्मत चयन भएका छन् । यस्तै, उपसभापतिमा यादव पाण्डे र विरबहादुर लामा, सचिवमा सन्दीप खनाल र होमबहादुर मल्ल, सहसचिवमा कृष्ण पौडेल र शर्मिला पराजुली रहेका छन् ।

यस्तै सदस्यहरुमा हरी अर्याल, लिला वल्भव बस्याल, नरबहादुर घिमिरे (क्षेत्री), अर्जुन न्यौपाने, सुरज खनाल, नन्दलाल पाण्डे, थानेश्वर बस्याल, कुलप्रसाद पोख्रेल, राजेन्द्र पौडेल, अर्जुन खड्का, सुरेश गैरे, विष्णु घिमिरे, राजिव न्यौपाने, गंगा खड्का, पवित्रा ज्ञवाली, माया गाहा, सरोज शेरचन, लोकबहादुर राना (राजन), दीपक वि.क., सन्तोष महतो थारु, रचना राना, घनकुमारी रसाइली र वीरेन्द्र सुवेदी रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

शान्ति समाजद्वारा लागुऔषध दुर्व्यसनविरुद्ध सचेतना लुम्बिनीमा ४३ प्रतिशत भूमिमा खेती, ५० प्रतिशतमा मात्रै सिंचाई सुविधा विद्यालय गएका छात्र खोलामा मृत फेला धान दिवसको अवसरमा बुधबार सार्वजनिक बिदा दिने २७ किलो गाँजासहित दुई युवक पक्राउ सैनामैनामा ३ दिने अगरबत्ती बनाउने तालिम, आत्मनिर्भरका लागि टेवा पुर्याउने कटुवा पेस्तोलसहित भरतपुरबाट एक युवा पक्राउ प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा मन्त्रिपरिषद् पुनर्गठन, यी हुन् थपिएका मन्त्री शिक्षाको बिकासका लागि सञ्चार सवलीकरणमा सरोकारवालाको जोड विदेशी कम्पनीलाई सुम्पिएको सम्झौता च्यातिनुपर्छः पूर्वसञ्चारमन्त्री बाँस्कोटा वामपन्थी दलहरुबीचको एकताका लागि चीनको सक्रियता, ओली र प्रचण्डसँग कुराकानी पश्चिमाञ्चल यातयात समितिका लोकराज महासंघको वरिष्ठ उपाध्यक्ष र लुम्बिनी संयोजकमा पाण्डे समृद्धिका लागि स्थानीय तहका जिम्मेवारी व्यापार संघद्वारा बुटवल मण्डपको नाम परिर्वतन गर्ने प्रस्ताव फिर्ता गर्न आग्रह कांग्रेस रुपन्देहीले जनप्रतिनिधिलाई प्रशिक्षण तथा बधाई दिने तिलोत्तमामा डुवान हुन नदिन पूर्व तयारी निजगढ विमानस्थल निर्माणमा विशेष प्रस्ताव पास गर्न रौतहटका स्थानीय तहका प्रमुखहरूसँगआग्रह रुपन्देहीको पूँजीगत खर्च २६‍.०५ प्रतिशत मात्र गणकपुरक संख्या नपुगेपछि संसद बैठक स्थगित विभिन्न स्थानमा तीन जना मृत अवस्थामा फेला