६ चैत्र २०७९, सोमबार

Mar 20, 2023

बुटवल । नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका- ७ को वडा सभापतिमा दिननाथ गिरी सर्वसम्मत चयन भएका छन् । यस्तै, उपसभापतिमा यादव पाण्डे र विरबहादुर लामा, सचिवमा सन्दीप खनाल र होमबहादुर मल्ल, सहसचिवमा कृष्ण पौडेल र शर्मिला पराजुली रहेका छन् ।

यस्तै सदस्यहरुमा हरी अर्याल, लिला वल्भव बस्याल, नरबहादुर घिमिरे (क्षेत्री), अर्जुन न्यौपाने, सुरज खनाल, नन्दलाल पाण्डे, थानेश्वर बस्याल, कुलप्रसाद पोख्रेल, राजेन्द्र पौडेल, अर्जुन खड्का, सुरेश गैरे, विष्णु घिमिरे, राजिव न्यौपाने, गंगा खड्का, पवित्रा ज्ञवाली, माया गाहा, सरोज शेरचन, लोकबहादुर राना (राजन), दीपक वि.क., सन्तोष महतो थारु, रचना राना, घनकुमारी रसाइली र वीरेन्द्र सुवेदी रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानमन्त्री प्रचण्डले पाए विश्वासको मत जनमोर्चाले प्रधानमन्त्रीलाई विश्वासको मत दिन्छ: चित्रबहादुर उद्योग वाणिज्य महासंघ कार्यसमिति सदस्यमा बुटवलका नवराज कुँवरको उम्मेदवारी ओली लक्षित माधवको प्रश्न- किन कसैसँग सहकार्य हुन सकेन ? कोसीका मुख्यमन्त्री सवार गाडिमा तोडफोड प्रयास माधव नेपालको दावी : यो गठबन्धन ५ वर्षसम्म टिक्छ बुटवललाई सफा र सुन्दर बनाउन नियमित सरसफाई व्यवस्थित गर्न नगरप्रमुखको निर्देशन राजेन्द्र लिङ्देनको प्रश्न : हाइड्रोजन गाडी दिएको तर पुरानै चलाउँछु भनेर हाम फालेपछि के गर्नु ? एमाले सहमति छोडेर भागेको माओवादीको आरोप प्रधानमन्त्री ज्यु पुस १० गते सहयात्राका लागि किन सहमत हुनुभयो ? गठबन्धनको संस्कारलाई आत्मसात गर्दै अघि बढ्नुको विकल्प छैनः सभापति देउवा दुई महिना नपुग्दै विश्वासको मत लिनुपर्ने अवस्था आउला भन्ने लागेकाे थिएन: प्रधानमन्त्री प्रचण्ड गुल्मीको स्ववियु निर्वाचनमा बामगठबन्धनको वर्चश्व एमालेले प्रधानमन्त्रीलाई विश्वासको मत नदिने तालिवान सरकारद्वारा उच्च पदस्थ व्यक्तिका आफन्तलाई सरकारी पदबाट हट्न आदेश फागुनमा ६१ हजारले लिए श्रम स्वीकृति रासायनिक मलमा दिँदै आएको अनुदान यथावत् राख्ने सरकारको निर्णय सुनको भाउ तोलामा ७ सय रुपैयाँले घट्यो बुटवल वहुमुखी क्याम्पसमा अनेरास्ववियुको प्यानल नै निर्वाचित शान्ति व्यवस्थापन र कानुनी उपचार