६ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 20, 2022

बुटवल । नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका- ७ को वडा सभापतिमा दिननाथ गिरी सर्वसम्मत चयन भएका छन् । यस्तै, उपसभापतिमा यादव पाण्डे र विरबहादुर लामा, सचिवमा सन्दीप खनाल र होमबहादुर मल्ल, सहसचिवमा कृष्ण पौडेल र शर्मिला पराजुली रहेका छन् ।

यस्तै सदस्यहरुमा हरी अर्याल, लिला वल्भव बस्याल, नरबहादुर घिमिरे (क्षेत्री), अर्जुन न्यौपाने, सुरज खनाल, नन्दलाल पाण्डे, थानेश्वर बस्याल, कुलप्रसाद पोख्रेल, राजेन्द्र पौडेल, अर्जुन खड्का, सुरेश गैरे, विष्णु घिमिरे, राजिव न्यौपाने, गंगा खड्का, पवित्रा ज्ञवाली, माया गाहा, सरोज शेरचन, लोकबहादुर राना (राजन), दीपक वि.क., सन्तोष महतो थारु, रचना राना, घनकुमारी रसाइली र वीरेन्द्र सुवेदी रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बुद्ध एयरको विमान ल्यान्ड हुन नसक्दा एक यात्रु बेहोस कोरोना संक्रमणको ग्राफ बढ्दो, स्वास्थ्य मापदण्डको छैन पालना सोमपाललाई बाहिर राख्दै नेपाली टिम घोषणा भारतमा एकै दिन ३ लाख १७ हजार कोभिड संक्रमित समाजवादी स्वरोजगार टोम्पो श्रमिक संघ रुपन्देहीको अध्यक्षमा बाग बहादुर बुढा दक्षिण अफ्रिकामा सिंह र बिरालोमा पनि देखियो कोभिड जाडो छल्न तापेको आगो शरीरमा सल्किदा वृद्धाको मृत्यु प्रचण्डको प्रस्तावमा एमाले महासचिवको व्यंग्य वन मन्त्री यादव र चुरे संरक्षण विकास समितिका पदाधिकारीबीचको विवाद उत्कर्षमा प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम : श्रमिकको ज्याला बढ्यो, बीमा अनिवार्य विद्यालय शिक्षा सुधार्न साढे नौ खर्बको योजना ७ निर्माण कम्पनी कालो सूचिमा, ३ वर्षसम्म कुनै काम गर्न नपाउने स्थानीय तह निर्वाचन: बैशाख १४ वा २२ मा गर्न आयोगको प्रस्ताव स्थानीय निर्वाचनको मिति तय गर्न सत्तारुढ गठबन्धनको बैठक बस्दै किन पाएनन् उपल्लो डोल्पाका सर्बसाधारणले कोभिड-१९ विरुद्धकाे खोप ? मौलाकालिका यात्रा केबलकारमा सरर, डेढ अर्ब लागतमा बन्दै बुर्का लगाउने छात्रालाई कक्षा कोठा प्रवेशमा रोक रुपन्देही क्रिकेट संघको अध्यक्षमा व्यवसायी थापा, क्रिकेटर गौचन पराजित फेरि बढ्यो पेट्रोल, डिजेल र मट्टीतेलको मूल्य बुटवलको प्रगतिनगरमा ढिस्कोले पुरिएर २ जनाको मृत्यु, ३ घाइते