१४ चैत्र २०७९, मंगलवार

Mar 28, 2023

बुटवल । नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका –५ को वडा सभापतिमा दिपक प्रसाद श्रेष्ठ निर्विरोध चयन भएका छन् । यस्तै उपसभापतिमा महादेव कशौधन, महिला उपसभापतिमा यमुना श्रेष्ठ, सचिवमा अनिल गहतराज, राजेन्द्रलाल श्रेष्ठ, सहसचिवमा मोहम्मद सलमान, जमाल खान रहेका छन् ।

सदस्यहरुमा कपिल अधिकारी, रिता अधिकारी, संगीता श्रेष्ठ, गिता लक्ष्मी श्रेष्ठ , मुकेश वर्णवाल, जमिर मिया, श्रीमात कामी, सन्जुप्रसाद वर्णवाल, जलिल मिया, कमल नारायण कामी, संजीव सिंह क्षेत्री, सरिता आचार्य सापकोटा, जनुरदीन मिया, मोहम्मद मुसलमान, जन्डर मिया, बिरबहादुर राना, सोना बज्राचार्य, अजित बकस, शसी वर्णवाल रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

विराटनगरमा पहिचानवादी र प्रहरीबीच झडप, अश्रुग्यास प्रहार ‘लालपुर्जा लिँदा लाग्ने शुल्क धेरै भयो, घटाउनुको विकल्प छैन्’ मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु लागुऔषधसहित १० जना पक्राउ लटरम्म फूलेको आँपमा फड्के किराको प्रकोप बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ विश्वप्रकाश शर्माले भने- गणतन्त्रमा विरोधीको मुख थुन्न पाइँदैन, युवालाई अविलम्ब रिहा गर जनताले चाहे अर्को पार्टी खोल्न सक्छु : भीम रावल मिटरब्याज पीडितसँग वार्ता गर्न समिति गठन, विधेयक दर्ताबारे मन्त्रिपरिषद्को बैठकमा निर्णय हुने एकीकृत समाजवादीको सचिवालय बैठक आह्वान घट्यो सुनकाे भाउ नायक शिव श्रेष्ठले पोडकास्ट चलाउने एमाले एक्लनु षडयन्त्रको शिकार कि नेतृत्वको कमजोरी ? प्रमोद खरेलको ‘कर्मै मेरो रैछ खोटी’मा शिल्पा पोखरेल र विक्रम एमालेमै बस्न अन्तिम बिन्दुसम्म प्रयास गर्नेछु : भीम रावल खुलामञ्च निषेधित क्षेत्र होइन, खुलामञ्चमा राख्ने तयारी गरिनु शंकास्पद : मेयर शाह महालक्ष्मी विकास बैंकले ऋणपत्र निष्कासन गर्न धितोपत्र बोर्डबाट पायो अनुमति कृषि विकास बैंकको आज लाभांश प्रस्ताव पारित हुँदै साथीले चलाएको बन्दुक पडकिदा गुरुङको मृत्यु बैंकको रकम लुटेको आरोपमा पक्राउ तीन जनालाई डाँका मुद्धा