ताजा अपडेट »

कांग्रेस महाधिवेशनः बुटवल-५ को सभापतिमा श्रेष्ठ निर्विरोध चयन

शुक्रबार, १८ भदौ २०७८, १४ : ०९
8 Shares

बुटवल । नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका –५ को वडा सभापतिमा दिपक प्रसाद श्रेष्ठ निर्विरोध चयन भएका छन् । यस्तै उपसभापतिमा महादेव कशौधन, महिला उपसभापतिमा यमुना श्रेष्ठ, सचिवमा अनिल गहतराज, राजेन्द्रलाल श्रेष्ठ, सहसचिवमा मोहम्मद सलमान, जमाल खान रहेका छन् ।

सदस्यहरुमा कपिल अधिकारी, रिता अधिकारी, संगीता श्रेष्ठ, गिता लक्ष्मी श्रेष्ठ , मुकेश वर्णवाल, जमिर मिया, श्रीमात कामी, सन्जुप्रसाद वर्णवाल, जलिल मिया, कमल नारायण कामी, संजीव सिंह क्षेत्री, सरिता आचार्य सापकोटा, जनुरदीन मिया, मोहम्मद मुसलमान, जन्डर मिया, बिरबहादुर राना, सोना बज्राचार्य, अजित बकस, शसी वर्णवाल रहेका छन् ।

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।