९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

अर्घाखाँची । नेकपा (एमाले) का नेता रामजीप्रसाद घिमिरेले माधव कुमार नेपाल पद र पावरका लागि मरिहत्ते गर्ने प्राणी रहेको आरोप लगाएका छन । घिमिरेले सोमबार सामाजिक सन्जाल मार्फत यस्तो आरोप लगाएका हुन् ।

लुम्बिनी प्रदेश सभा सदस्य समेत रहेका घिमिरेले माधवकुमार नेपाल नेतृत्वको पार्टी नेकपा (एकीकृत समाजवादी)लाई क्लबको संज्ञा दिएका छन् । उनले लेखेका छन्, ‘माधव नेपाल पदका लागि मरिहत्ते गर्ने, पद र पावर बिना बाच्नै नसक्ने प्राणी हुन भन्ने पुन पुष्टि भएको छ । “एकीकृत समाजवादी क्लबका अध्यक्ष तथा निस्काशीत सांसदहरूको संसदीय दलका नेता” कठैबरा !’

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बढी संक्रमित हुनेमा पत्रकार : महासचिव पुरी पीडितलाई घरमै पुगेर राहत वितरण प्रधानन्यायाधीशमाथि महाभियोग लगाउने आधार छन्, तर माओवादीले सोचेको छैन: बिडारी प्रधानन्यायाधीशमात्र होइन पाँचै न्यायाधीशलाई कारबाही हुनुपर्छ : एमाले नेता बडाल कांग्रेस प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा र महाभियोगको पक्षमा छैन : भट्टराई भिरबाट लडेर एक जनाको मृत्यु मुटुरोगी पार्वतीको पीडा : ६ लाख उपचार खर्च कहाँबाट ल्याउनु ? न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला