३० श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 15, 2022

बुटवल । नेपाल पत्रकार महासंघ लुम्बिनी प्रदेशले पछिल्लो २४ घण्टादेखिको अविरल वर्षा र बाढीबाट ग्रस्त क्षेत्रमा सुरक्षित भएर सूचना प्रवाहमा लाग्न आग्रह गरेको छ । महासंघ लुम्बिनी प्रदेशका महासचिव विक्रम खड्काले शुक्रबार विज्ञप्ती जारी गर्दै विपदको यो अवस्थामा सुरक्षित भएर सुचना प्रवाहमा लाग्न आग्रह गरेका हुन् ।

महासंघले लगातारको वर्षा र बाढीले धेरै संचारकर्मी र संचार संस्थाहरुमा क्षति पुगेको प्रारम्भिक विवरण प्राप्त भएको जनाउँदै क्षतिको विवरण संकलन गरि प्रभावित संचारकर्मी र संचार संस्थाहरुलाई राहातको प्रबन्ध गर्न सरकारसँग माग गरेको छ ।

यस्तै, पत्रकार महासंघले बाढीबाट घरवारविहिन भएका नागरिकहरुलाई तत्काल राहत उपलव्ध गराउर्दै राज्यको अभिभावकीय भुमिका खेल्न तिनै तहका सरकारको ध्यानाकर्षण गराएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनी सरकारको आम्दानीः तलब भत्ता समेत पुग्दैन, कर्मचारी पाल्न ‘अरुको भर’ फलफूल र तरकारीको मूल्य : सबैभन्दा सस्तो सेतो मुला, महंगो किवी शुद्धोधन ३ मा सुकुम्बासी जग्गा नापजाँच सुरु २४ वर्षीया पुष्पा बुढाथोकी १ महिनादेखि सम्पर्कबिहीन भ्रष्टाचार र वंशवाद भारतका दुई शत्रु: माेदी साउनको अन्तिम सोमबार देवघाटमा भक्तजनको घुइँचो (फाेटाेफिचर) राप्रपा नेपालको केन्द्रिय समिती बैठक शुरु, प्रतिवेदनहरु प्रस्तुत हुदैँ कम्युनिष्ट पार्टी भन्ने बित्तिकै जनता डराउने अवस्था आयोः मन्त्री चौधरी मध्य भोटेकोशी जलविद्युत अझै १ करोड ५४ लाख रुपैयाँ नोक्सानमा श्रावणको अन्तिम सोमबार : शिवालयमा भक्तजनको भीड रुस्दीमाथि छुरा प्रहारः चुकिल लगाएर कोठाभित्रै बस्छन् आक्रमणकारीका बाबु कमल थापाले गरे राष्ट्रपति भण्डारीको निर्णयलाई स्वागत माओवादी स्थायी कमिटी बैठक दिउँसो १ बजे बस्दै ७५औँ स्वतन्त्रता दिवस मनाउँदै भारत रुपन्देहीमा अज्ञात समुहको गोली प्रहारबाट बिकास गुरुङ घाइते नागरिकता विधेयक : यस्तो छ अबको संसदीय प्रक्रिया बुटवलको सडकको अवस्थाः जनसरोकारको बिषय बुटवलमा आज बिहानैदेखि ७ घण्टा विद्युत अवरुद्ध हुने विवेकशील साझाको अध्यक्षमा समीक्षा बास्कोटा स्थानीयको बस्ती व्यवस्थापनपछि मात्रै बुटवलको तिनाउ-दानव करिडोर अघि बढ्छ : पौडेल