११ माघ २०७८, मंगलवार

Jan 25, 2022

बुटवल । नेपाल पत्रकार महासंघ लुम्बिनी प्रदेशले पछिल्लो २४ घण्टादेखिको अविरल वर्षा र बाढीबाट ग्रस्त क्षेत्रमा सुरक्षित भएर सूचना प्रवाहमा लाग्न आग्रह गरेको छ । महासंघ लुम्बिनी प्रदेशका महासचिव विक्रम खड्काले शुक्रबार विज्ञप्ती जारी गर्दै विपदको यो अवस्थामा सुरक्षित भएर सुचना प्रवाहमा लाग्न आग्रह गरेका हुन् ।

महासंघले लगातारको वर्षा र बाढीले धेरै संचारकर्मी र संचार संस्थाहरुमा क्षति पुगेको प्रारम्भिक विवरण प्राप्त भएको जनाउँदै क्षतिको विवरण संकलन गरि प्रभावित संचारकर्मी र संचार संस्थाहरुलाई राहातको प्रबन्ध गर्न सरकारसँग माग गरेको छ ।

यस्तै, पत्रकार महासंघले बाढीबाट घरवारविहिन भएका नागरिकहरुलाई तत्काल राहत उपलव्ध गराउर्दै राज्यको अभिभावकीय भुमिका खेल्न तिनै तहका सरकारको ध्यानाकर्षण गराएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रियसभा निर्वाचन सुरक्षाकाे जिम्मा प्रदेश प्रहरीलाई काठमाडौंमा सिटामोलको अभाव छ, यसमा पनि नाफाखोरीको तारतम्य छ ? कोरोनाको नाममा आफूखुसी कार्यालय अनुपस्थित, स्वीकृती लिएरमात्र बस्न निर्देशन जिल्ला भित्रने सबैलाई खोप कार्ड अनिवार्य मूल्यवृद्धिको बिरोधमा विप्लव नेकपाको प्रदर्शन प्रहरीको मोटरसाइकल लिएर फरार कैदी नाइके पक्राउ कर्णालीका मुख्यमन्त्री शाहीको सम्पत्ति : ५६ तोला सुन, ठाउँ-ठाउँमा जग्गा दाङमा अतिरिक्त खोप लगाउन सुरु, सिरिन्ज अभाव व्यवसायीलाई हतोत्साहित नबनाऔं सिद्धबाबा सुरुङमार्गको निर्माण आगामी महिना सुरु हुने बढ्यो संक्रमण, छैन सर्तकता राष्ट्रिय सभा निर्वाचन : लुम्बिनीमा कुन दलको कस्तो अवस्था ? नेपालमा एक लाख ६८ हजारले लगाए बुस्टर डोज, अझै एक करोड खोप मौज्दात १६ पुसदेखि हराइरहेकी महिलाको शव घरभित्रै फेला सुस्ता गाउँपालिकाद्वारा ६१ करोडको बजेट प्रस्तुत बिपी प्रतिष्ठान सम्हाल्न आइपुगे यादव, आन्दोलनरत पक्षकाे स्वागत, कर्मचारीकाे विरोध नालामा फसेर गैंडा मरेको विषयमा अनुसन्धान गर्न सहायक वार्डेनलाई जिम्मा जिल्ला प्रशासन रसुवाका ९० प्रतिशत कर्मचारीलाई कोरोना, शुक्रबारसम्म सेवा बन्द थप १० हजार ३१९ जनामा कोरोना संक्रमण, ४ जनाको मृत्यु खोटाङमा कोरोनाका सक्रिय संक्रमित सय नाघे