१५ मंसिर २०८०, शुक्रबार

Dec 1, 2023

बुटवल । नेपाल पत्रकार महासंघ लुम्बिनी प्रदेशले पछिल्लो २४ घण्टादेखिको अविरल वर्षा र बाढीबाट ग्रस्त क्षेत्रमा सुरक्षित भएर सूचना प्रवाहमा लाग्न आग्रह गरेको छ । महासंघ लुम्बिनी प्रदेशका महासचिव विक्रम खड्काले शुक्रबार विज्ञप्ती जारी गर्दै विपदको यो अवस्थामा सुरक्षित भएर सुचना प्रवाहमा लाग्न आग्रह गरेका हुन् ।

महासंघले लगातारको वर्षा र बाढीले धेरै संचारकर्मी र संचार संस्थाहरुमा क्षति पुगेको प्रारम्भिक विवरण प्राप्त भएको जनाउँदै क्षतिको विवरण संकलन गरि प्रभावित संचारकर्मी र संचार संस्थाहरुलाई राहातको प्रबन्ध गर्न सरकारसँग माग गरेको छ ।

यस्तै, पत्रकार महासंघले बाढीबाट घरवारविहिन भएका नागरिकहरुलाई तत्काल राहत उपलव्ध गराउर्दै राज्यको अभिभावकीय भुमिका खेल्न तिनै तहका सरकारको ध्यानाकर्षण गराएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

इराकमा सांसदका आफन्त सवार गाडीमा बम आक्रमण, १० को मृत्यु पूर्व गृहमन्त्री खाँण थुनामुक्त हुने नहुने बारे आज फैसला हुँदै केपी ओली टी-२० को फाइनल आज मधेस प्रदेश र आर्मी भिड्दै नेपालमा लगानी गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह आज ३६औँ विश्व एड्स दिवस युवाहरु मिलेर बुटवलमा खोले ३ करोड लगानीमा ग्याष्ट्रो सेन्टर आजबाट बागमती प्रदेश महिला क्रिकेटको तयारी सुरू लुम्बिनीमा छाडा चौपायाको व्यवस्थापन गर्न कोष र नगरपालिकाविच सहकार्य बौद्व शिक्षाबाट विश्वमा शान्ति फैलाउन सकिन्छ : प्रदेश प्रमुख शेरचन हरियाली प्रबर्द्धनमा नमस्ते एकेडेमी भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलाइ गरिँदैन : गृहमन्त्री आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु प्रकरण : ३ दिनदेखि शव अस्पतालको गेटमा बाग्लुङका कांग्रेसका क्षेत्रीय सभापति पक्राउ, आरोप- मापसे गरी प्रहरीमाथी कुटपिट एमालेमा फर्किए नेकपा एसका बैतडी इन्चार्ज र अध्यक्ष, बैतडीमा एस रित्तिएको एमाले दावी नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा जवाफी बहस जारी, खाँणलाइ थुनामुक्त गर्न माग रविको राजनीतिक प्रतिवेदन – प्रदेश भ्रष्टाचारको केन्द्र र कार्यकर्ता भर्तीकेन्द्र बन्याे, विकल्प सोच्नुपर्छ आगो ताप्ने क्रममा जलेर मृत्यु विपिनका बाआमा भन्छन्– समाचार हेर्दै रात बित्छ सुनको मूल्य स्थिर बढ्दै छ सामुदायिक विद्यालयप्रति आकर्षण